Filenin sultanları tamam da reklam hakkında ne düşünüyorsunuz ?

ben reklamını beğnmedm şahsen tmam sporcularımz bizi temsil ediyorlar gurur duyuyoruz da neden kurtuluş savaşındaki kadınlarımzla bir tutulyorlar karşılaştrlması bile saçma geldii .. onlar battaniyeyi evlatlarına sarmak yerne mermi ıslanmasn diye mermiye saran kahramanlarımz ...

0|0
2|8

En İyi Kız Görüşü

• çok haklısın.ilk gördüğümde kardeşime dönüp senin dediğini söyledim.biz kimiz ki kurtuluş savaşındaki kadınlarla karşılaştırılabilelim.o kadınlar gibi olamayız ancak onlara layık olmak için elimizden geleni yapabiliriz o kadar

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• haklısın bence de. ztn bu konularda saçmalamalar olmaya başladı bikaç yıldır. semra kaynana da oğlu ölünce şehitmiş gibi bayrağa sardırmıştı tabutunu. saçmalığa bak yaa

1|0
    0|0
  • bu sporlar ülkelerin birbirleriyle savaşması gibidir. o kadınların yerini şimdiki kızlar alamaz o kesin ama düşünün bir ülkeyi yendiğimizde türk olarak içimiz kıpır kıpır olmuyor mu?

0|0
    0|0
  • reklamı izlemedim ama anlattığına göre sana hak veriorum.

2|0
    0|0
  • Karıştırdın o filenin sultanları değil potanın perileri ama bana da sevimli gelmedi o reklam saçma bence

0|0
    0|0
  • orada ben onu karşılaştırma olarak görmüyorum, o zamanki kadınların fedakarlıkları sayesinde buralarda temsil edilebiliyoruz anlamına geliyor. ben neslihan'a naz'a her baktığımda o zamanki mücadeleyi görüyorum. art niyetli yaklaşmamak lazım.

0|0
    1|0
  • işte o yüzden bu haldeyiz ya osmanlıyı ay ışığında arar olduk ay ışığında :S

1|0
    0|1
    • aynen arar olduk yabancı ülkenin yabancı ırklı kandınlarıyla evlenip türk ırkını kıran zevki sefa içinde yasayıp lale devrinde ortalığın anasını satan hamamda kadın kovalayıp savasa ordusunun basında çıkmayıp kayıp düsüp kafasını patlatan osmanlı padisahlarını arar olduk

• Bizim millet malesef cok geri neyin ne oldugunu ayirt edemiyo savas sanki oyle bi hava veriyolar guya takimlarin kulup takimlari hemde mactan once 10. Yil marsi caliniyo bence cok komik bu inanilmaz komik hemde askeri zihniyet var bnim ulkemde

0|0
    0|0
  • '' Bırakın spor yapsınlar ''

2|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• kurtulus savasında kı kadınların ellerınde kırmızı oje yoktu

1|0
    0|0
Yükleniyor...