Çekingen sandığınız birinin tartışmada çatır çatır savunması size ne düşündürür?

sizden çekiniyo falan sandığınız,size soğuk davranan ilgilendiğiniz biri hakkı yenince sizin de yanınızda gayet rahat hakkını savunabilmesi ,tartışması size ne düşündürür?etkileyeceği kesin gibi sanırımda ne düşünürsunüz onun hakkında?

birde onu oyle bi ortamda korurmusunuz beyler?

• Demek ki çekingenliği banaymış derim
    20% (1)0% (0)17% (1)Oy Ver
  • Bir kez daha aşık olurum
    0% (0)100% (1)17% (1)Oy Ver
  • Sürekli yeni bi yönünü tanımak heyecan verici
    60% (3)0% (0)50% (3)Oy Ver
  • Onu o an savunurum
    20% (1)0% (0)16% (1)Oy Ver
  • Onu o an savunmak haddime düşmez
    0% (0)0% (0)0% (0)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
4|4

En İyi Erkek Görüşü

• vay be bu kız neymiş böyle ya diye düşünürüm hoşumagider mi bilmem ama gider gibi ya hakkını savunan birisi olsun onu oan savunmam çünkü bunu yaparsam kızı hepten kaybederim o an ne yapacağıma gelirsek uangaç utangaç yere yaa da herhangi bir yere bakardım herhalde...

1|0
    0|0
    • ya kızı savununca niye onu kaybedesin ki anlayamadım, ayrıca niye sen utanıyosun ki:D?

• özür dileyerek yazdığından pek bişey anlamadım bi daha yazar mısın

• he tamam anladım ne düşünebileceğini bilmiyorum sonuçta karakterine bağlı düşünce yapısına bağlı ama çoğu kız "ne biçim erkek ben burda kendimi savunmak için yırtınıyorum o orda oturup sessiz kalıyo.çünkü ben isevmiyo sevseydi beni savunurdu" diye düşünür.

Erkekler Ne Diyor 3

• O an savunurum, sonra çekingenliği banaymış derim..sonra bir kez daha aşık olur en sonunda da bu da çok çirkef karıymış uzak olsun derim..

0|0
    0|0
    • ama soğuk duruyo savununca tersler mi diye korkmaz mısın?

• onu savunuyorum karşı tarafı değil ki.. neden terslesin.. hatta sıkıyosa terslesin yani öyle şey mi olur:))

• seviyorsam gider konuşurum

0|1
    0|0
  • zora gelince nasılda çirkefleşiyo

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• vay be bu kızda ne cevherler varmış derim .d

1|1
    0|0
    • sence adam korumalı mı o yle bi ortamda?gerekmez mi koruması ama kız soğuk davranan birisi çocuğa

• ama kızla arası mesafeli yine de savunmalı dermisin,sorduğum insanlar kızın tepkisinden çekinir diyor da

• ne olursa olsun yani savunmalı bence yada ne bileyim taraf olarak çıkmalı yani bilmiyorum ben beklerdim

• 0|0
    0|0
  • en yakın dostum hayatımda bana bi kez bağırdı(konu maddi bişey değil).bana hiç kızmamıştı.o yüzden sustum çünkü bana hiç kızmayan dostum birden bana bağırdıysa o haklıdır diye düşündüm.

0|0
    0|0
  • Demek ki çekingenliği banaymış derim

0|0
    0|0
Yükleniyor...