Filenin Sultanları ve Potanın Perileri çok iyi ya takip eden var mı olimpiyatları? Favorileriniz var mı?

Benim favorim belli sultanlar ve perilerden madalya bekliyoruz artık.Çok fazla takip edemesem de bugün denk geldim çok çok iyiler emekleri boşa çıkmaz inşallah hiçbirinin.

0|0
6|16

En İyi Erkek Görüşü

• milli takımı takip edemiyorum ancak koyu bir tenis taraftarı olduğum için tenis maçlarını skor tabelasından da olsa takip ediyorum.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 15

• hiçbir dalda birşey olmadı . Altın alamayacagız gibi gorunuyor. Sadece basketbolda iyiyiz. Filede 2 mac gitti 2 mac geldi ama biri 3-0 biri 3-2 puan yetmiyor

0|0
    0|0
  • voleybol bayanlarda favori ABD filenin sultanlarının işi zor ama imkansız değil umarım koreye verdiği 4.seti çok fazla aramzlar ayrıca madalya lıcaklarna dair ümidim kalmadı .. basketbola gelicek olursak oyuncularmz şahane oyunla çeyrek finale kadar geldler ve büyük iş başardılar bnce takımız büyük madalya umudumuz olucak benim bayan basketbolunda favorim yine herzamn ekol olan abd gelyr biz ise gümüş yada bronz için savaşrz diyorum..

0|0
    0|0
  • az çok takip ediyorum.potanın perilerinin madalya şansı daha yüksek filenin sultanlarından voleybolculardan çok ümidim yok madalya adına ama basket takımımız gerçekten iyi

0|0
    0|0
  • evet taki ediyorum, favorim birleşik devletler

0|0
    0|0
  • İçim dışım olimpiyat oldu.Sabahtan akşama kadar izliyorum.Bir madalya umudu ile ama bu gidişle sıfır çekip geleceğiz Türkiyeye.

0|0
    0|0
  • sultanların işi zor ABD'yi yenebilme ihtimalimiz düşük. periler zaten çeyreği garantiledi ama son maçlarını ben de merak ediyorum.

0|0
    0|0
  • takip edemiyorum ben de ama dün basketbol maçını izledim biraz. iyiler..

0|0
    0|0
  • nedense içimden bir ses Türk Milli Takımlarımızın filenin sultanları, perileri, bilmem herkülleri... vs gibi isimleri en sonunda topluca Olimpiyatların Hezimetleri olarak anılacak.

0|0
    0|0
  • İki takımımımızı da takip ve takdir ediyorum bence çok başarılılar ve bu başarıyı bayanlarla yakalamak daha büyük bir gurur

0|0
    0|0
  • En iddalı olduklarımız onlar zaten. Neredeyse hepimiz sırf onlara umut bağladık sanırım. Diğerleri şuana kadar bi başarı elde edemedi yani madalyadan bahsediyorum. Umarım her 2 takımda başarılı olur mutlu ederler bizi

0|0
    0|0
  • Işıl Alben <3

0|0
    0|0
  • perileri cok takip etmiyorum da sultanlar iyi:-) madalya alacaklarina eminim ben..

0|0
    0|0
  • Periler Sultanlardan çok daha iyi ve madalya alacaklarını tahmin ediyorum

0|0
    0|0
  • 114 sporcumuzdan 0 madalya bekliyorum ben :))

0|0
    0|0
  • Sultanlar berbat oynuyor ama perıler catır catır valla ılk 4 e kalırlar en az bronz alırlar :)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• Filenin Sultanları ve Potanın Perileri ilgilendirmiyo beni.. Bide masa tenisi takımımız var onlara da masanın vidaları diyorlar biliyor musun onları takip ediyorum :)

0|0
    0|0
  • bende takip ediyorum şu anda bayan basketbol takımımız iyi gidiyor ama bayan voleybol takımımız galiba gruptan çıkamicak gibii :(

0|0
    0|0
  • Voleybolcular tökezleyerek gidiyolar ama belli olmaz.

Periler her maçta 20 sayı fark atıyolar resmen, gelirse onlardan madalya gelir gibi.

0|0
    0|0
  • Neslihan Darnel kesinlikle.

0|0
    0|0
  • filenin sultanları.. takipçisinymdir

0|0
    0|0
  • periler fena...

neslihan favorim.

0|0
    1|0