Hoşlandıgınız bir erkeğe karşı tavrınız, bakışınız nasıl olur ?

bayanlar cevap bekliyorum...

hoşlandıgınız bir erkeğe karşı tavrınız,bakışınız nasıl olur ? eğer hoşlandıgınız erkek size bakıyorsa ? yaklaşmak için ne yaparsınız ?

0|0
11|2

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 10

• hiçbişi yapmam o da gelmez sonra evlere dağılırız.

0|1
    0|0
  • Yaklaşmam,o yaklaşıcak

0|0
    0|0
  • ilk adımı hep karşı taraftan beklememk gerekır. Benı farketsın dıye gözleırnın ıcıne bakar ve tebessum ederdım

0|1
    0|0
    • Bakarken Gözlerinin İçinin Gülmesi,Konuşmaya Çalışması Ne Anlam İfade Eder Peki ?

• arkasında oldugum bı gun sınsıce yurur ve ensesıne saplagı ındırırım naber laa godik derim bana bakıp durun gözlerinle yidin beni yidin hayırdr derim :D

0|0
    0|3
    • Makarayı Bırakalım :)...Ne Yapardınız :)?..

• Elde Edeceğin Bildiğin Kızlar Var ,Ama Çok Zorluk Çıkartıcak Çok Güzel Kızlar Var Ne Demek İstediğimi Anladınızmı ?

• ben anlamımmmm sevgı ısınden güzin ablayı bul o sana yardımcı olacaktır evlat

• İlk adımı atmayacağım kesin o gelsin beklerim gelmezsede uğurlar ola mantığıyla yolcularım:)

0|0
    0|0
    • Peki Onun Yaklaşması Ve Adım Atması İçin Ne Yapardınız ?..

• Hiçbirşey erkek kısmı biraz cesaretli ve özgüvenli olmalıdır birinden hoşlandımı tanışmanın bir yolunu bulmalıdır.

• İyide Bayan Kısmıda Biraz Hoşlandıgı Erkeğe Gülümsemeli,Tebessümle Bakmalı,Havalı Olmamalı...

• Hiçbir şey yapmam. Hoşlandığımı da belli etmem.

0|1
    0|1
  • bakmam,konuşmam,terslerim.

0|1
    0|1
  • Ilk adimi ondan beklerim..

0|0
    0|0
  • Hiç bişey yapmam. O gelirse benimdir gelmezse değildir

0|0
    0|0
  • hoslandigin kizin burcunu soyle sana azcok nasil bir tavir sergilicegini soyliyim

0|0
    0|0
    • Bilmiorum,Bilmiş Olsaydım Söylerdim Kesinlikle...Ama Burclara da Pek İnanmam Dogrusu..Siz Nasıl Davranırdınız Peki ?

• kesinlik le katılmıyorum ikizler için söylenenlere benim kız arkadaşım ikizler ve ilk adımı o atmıştı..

• Ayni sekilde benim kisi yengec burcu nail olur

Erkekler Ne Diyor 2

• sizbu mantıkla evde kalırsınız benden demesi mesela ben herkese teklif ediyim günde 500 kişiye falan belki benden hoşlanan hangisiyse bulurum insan bi beli eder ben şimdi gidipde tanımadığım birine nasılcıkma teklif edicem benden hoşlanıp hoşlanmadığını bilmeden ya kızdan tokadı yada erkek arkadasından yumruğu yersek hastane masraflarımı karsılıcakmısnız ?

0|0
    0|0
    • İşte Kardeşim Seni Tebrik Ediorum,Gerçekten İçimdekileri Yazmışsın Resmen...Sonuçta *ERKEKSİN* :)..

• yok no problem anladım ben senin demek istediğini seni anladığım için genelde adamsın falan derler o manada kulandığının farkındayım:)

• Eyv..Dostum :)..

• kardeşim kızlar bi erkekten hoşlandığında hayvan gibi keserler seni ne zaman kafanı kaldırsan gözü üzerinde olur

0|0
    0|0
    • Erkekler Lütfen Diye Başlıgı Açsaydım Keşke :)..Cinsdaşlarım Benim Beee :)..

• kızlara sorarsan yukarıda olduğu gibi hepsi yok terslerim yok bilmem naparım der. o yüzden önüne gelene teklif eden hanzolarla çıkmak zorunda kalırlar yakışıklı adam gururludur öyle pas vermeyen kızın yanına gitmez ama yukarıdaki buse344 arkadaşımız gibi yaparsa kız hakettiği yakışıklıyı bulur.

• Kesinlikle Katılıorum,Kızların Hakkında Barzo'lar Gelir :)..Gerçekten Türk Kızlar Kendini Birşey Sanıp,Acayip Havalı Oluolar...

Yükleniyor...