Annelerimiz oğlum, kızım demeyi öğrendi de bizler niye bir anne demeyi öğrenemedik

bizler için canını hiçe sayan annelerimizin tam bizi ihtiyaçları olacağı zaman ya anneden uzaklaşmalar yada efden pufden bahaneler ilgilenmemeler ofya,bıktım sende gibi sözler kalp kırmalar incitmeler genelde yapıyoruz bunlara rağmen yinede annelerimiz hiç bir zaman kötü yanımızı dışarıya aksetmiyor niye bizler anne demeyi öğremedik,

Güncellemeler:
bayanlar,sizlere ne kadar teşekür etsem azdır duygusallıgınız ön planada oldugunu bir daha ögrenmiş oldum hepsiniz süpersiniz teşekürler,

0|0
9|2

En İyi Kız Görüşü

• annem ve babamı kırmamak için kendinden vazgeçen birisiyim hiç asi olmadım onlara karşı tam 19 yaşındayım hiç arkadaşlarımla gece geç geleyim gezeyim tozayım böyle birisi olmadım tek aklıları kalmasın diye hepte böyle yaparım onlar için kendimden vargeçerim babamı kaybettim ve yokluğu acıtıyor canımı değerini hep bildiğim halde keşke şunu yapmasaydım dediğim oluyor ama bazı insanlar bunu yapamayabiliyor kendisi için yaşıyor aklı kalmış üzülmüş kırılmış kimsinin umrunda değil ama bir gün onlarda elbet anlayacak bugün anne babasına yarın anne baba olack o kişilere Allah insanlara hayırlı evlat olmayı hayırlı evlat yetiştirmeyi yanlışsız olabilmeyi nasip etsin

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 8

• hiç öyle şeyler demedm allaha şükür de o yine memnun değil

0|1
    0|0
  • öyle bir davraniş o kişinin ayıbı olsa gerek

0|1
    0|0
  • anneme bağırdığımı görüyosanız bilin ki sağlığını tehlikeye attığı zamandır.dün annemin yüzünden sesim kısıldı.ama onu düşündüğüm için.anne ağır kaldırma.yok.anne ben yapıcam o işi bırak yok.şimdi de beli ağrıyo :@ annem ve kız kardeşim benim herşeyim

0|1
    0|0
  • Bazen kırıcı olabiliyoruz evet ama biliyoruz ki onlar bizim hayatımızı hayat yapan varlıklar.

0|1
    0|0
  • Of oof ben nasl kırıorum annemi ama cok seviyorum onu yaaaa zaten bugun buyuzden vicdan azabı cekiyorum canm annemm:'(

0|1
    0|0
  • Ben bu konuda çok hassasım kırılmasın die ağzımı açmam sinirden köpürsem dahi.

0|1
    0|0
  • hayatta ınsana beklentısız bıseylerı veren sadece annedır. Evet dogru sölüyosun artık ne desem bılmıyorum hepimiz bu hataları yapıyoruz.Allah affetsın bizleri

0|1
    0|0
  • yoo annem kötü yanımı iyi dısarı vurur

:) ben dahil deyilim

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• Layık olamadık ki ''anamm'' diyecek yüzü bulalım

0|0
    0|1
  • hacı sen bu grubun içinde değilsen sorun yok, ama herkesin annesi babası melek değil

0|0
    0|0
Yükleniyor...