Siz olsanız n'aparsınız bu durumda

benim bir sevgilim var 1 yıldır cıkıyoruz annem ögrendi ve onu istemiyor bende ona birkac kere ayrıldıgımızı sölyedim sonra tekrar ögrendi o ögrendigi gün ona iliskimi kabul etmesi yalvardım ettim ona kızgınım bu konuda sizce ondan ayrılmalı mıyım yoksa devam etmeliyim bu iliskiye

Güncellemeler:
onun düsünceleri bilmiyorum benim gözüm yükseklerdeymis falan diyor is hayatı olsun egitimde gelecekte beni galiba bu

0|0
45

En İyi Erkek Görüşü

• Bayanlardan yaş sorulmaz ama gördüğüm kadarıyla 18'i geçmişsiniz. Anne'nize gelecek mutlu bir yuva kurmak için böyle ilişkilere ihtiyac olduğunu söyleyin, çok ileri gitmeme garantisi verin. yani, onu ikna edin. Eğer sevgilinizi seviyorsanız

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Erkekler Ne Diyor 4

• anne neden bitirmeni istiyor? özel değilse? belki senin görmediğin anne nin gördüğü bir yanlış var ortada?

0|0
    0|0
  • Annenin, o çocuktan hoşlanmamasının nedenini az çok biliyorsan, çocuğa en azından annenin yanında , annenin beğeneceği şekilde, rol yapmasını söyleyebilirsin; ama neden haz etmediğini bilmiyorsan öğrenmeye çalış.

0|0
    0|0
    • anneme dedim tanıstırıyım hayır dedi

• Yani neden, çocuğu beğenmediğini çözemedin: belki annen böyle sevgili işlerine karşı olabiliir.Seni koruduğunu ve sahiplendiğini ima edebilirsin, aslında arkadaş olduğunuzu da.

• Konuşmaktan geçiyor bu iş.. Görmeden etmeden istemem dediyse kendi hislerine güven fakat bir hatasını gördüyse mutlaka öğrenmelisin ki tecrübe söz konusu.

0|0
    0|0
  • Annenin istememe sebebini söyleseydin düzgün cevap verebilirdik.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Annen bu tür şeyleri mecbur kabullenecek...biz nasıl evlenicez?

yanlıs yapmamız konusunda korkuyor olmaları cok normal bu devre göre

güvenini sağla

0|0
    0|0
  • oturup annenle açık açık konuşmalısın. neden istemediğini öğrenmelisin tartışmadan kavga etmeden güzel bir şekilde. belki de istememesinin önemli bir sebebi vardır senin göremediğin bilmediğin..

0|0
    0|0
  • yaşın kaç

0|0
    0|0
  • Annen neden istemiyor? Annen istemiyor diye bitiremezsen, annen evlenmiyor o çocukla sen evlenceksin

0|0
    0|0
Yükleniyor...