Sporu yaşam tarzı haline getirmek?

Böyle bir laf vardır. Sporu yaşam tarzı haline getirmek.. iyi de nasıl? Sportif biri olmak istiyorum nasıl başlayabilirim nasıl bir yol izleyebilirim?

0|0
0|10

En İyi Erkek Görüşü

• Bir spor branşı seç. Voleybol ya da bir dövüş sporu mesela ben taekwondo yapıyorum neredeyse her gün antrenmanım var ve hayatım oldu resmen :)

0|0
    0|0
    • Dövüş sporları ilgimi fazlasıyla çekiyor ama salonda tek kız olarak kalmak istemiyorum diye gitmiyorum -,-

• Taekwondo çok kız branşı olan bir spor, öneririm :)

Erkekler Ne Diyor 9

• Düzenli spor yaparak... Hangisi olursa olsun

0|0
    0|0
  • çok hırslı ve sabırlı olman gerek.
    ayrıca spordan zevk almayı öğrenmelisin.

0|0
    0|0
  • Sevdiğin bir dala yönel , fittnes olur , zumba tarzı bir şey olur , voleybol olur , dövüş sporlari olur. Önce karar ver.

0|0
    0|1
  • spor hayat demektır , once spordan zevk almalısın

0|0
    0|0
  • body bulding bir spor değil ''aşk ve tutkudur'' hayatımın ayrılmaz bir parçasıdır !

0|0
    0|0
  • Dövüş sporları zevklidir tavsiye ederim özellikle karate veya taekwondo branşında çok var bir kere başla alışırsın zaten

0|0
    0|0
  • bu cevapların hiç biri değil sen bir eşofman takımı al bir çiftte spor ayakkabı sabah akşam ne zaman sıkılırsan yürü bazende koş al sana yaşam tarzı

0|0
    0|0
  • Sporu yaşam tarzı haline getirmek spor yaparken mutlu olmak, sevmek, eğlenmek, zamanın nasıl geçtiğini anlamamaktır. Beslenmeni ve uykunu ona göre ayarlamaktır. Farklı olmaktır. Farkedilmektir.. :)

0|0
    0|0
  • Spordan zevk almaya çalışaraktan başlaya bilirsin.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...