Fazla Kilolarım Var Sizce Spora Para Harcamalı Mıyım?

Boyum 1.84 kilom 88 bir 10 kilo fazlalığım var göbek var işte. Sporla görüştüm 4 ay peşin 250tl dedi. 250tl gibi rakamı bir anda vermek ne bilim çalışan bir insan değilim durumum da çok iyi değil, öğrenciyim. Sizce değer mi?

0|0
1|3

En İyi Kız Görüşü

• Hayır hayır hayır :D bak ben 85 kiloydum kısa zamanda sanırım 15 kilo verdim ve tek bir kilo bile almadım ama bende sürekli bir iki gün diyet yapıp bırakıyordum çok yanlış düşüncelerim varmış bunu anladım ama bu işte disiplinde çok önemli ve disiplinin için hırslı olmak ve sürekli düşünmek var ben aynanın karşısına geçer şu göbeğine bak bacaklarına bak ne kadar kalın diye diye farkına vardım çünkü insanım önce kendisinin fark etmesi gerek insan sadece kendisi isterse zayıflayabilir eskiden sürekli eşortman giyer ve zayıf gösterdiği için daha çok lacivert ve siyah renkli kıyafetlerim vardı mağazalarda çok utanırdım kendime olmayan kıyafetlere bakmaktan sanki herkes bu neresine bakıyorsa o pantolonu diye düşünüyo gibi hissederdim ve alışverişe gittiğim halde hiç bir şey alamadığım olurdu genelde. Çok şükür o günler geride kaldı daha anlatıcağım yazıcağım çok şey vardı ama maalesef karakter sayısı yetmedi umarım istediğin sonuca ulaşırsın yardım edebileceğim ya da sonrak isteğin bir şey varsa ya da çekinme mesaj at :)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Erkekler Ne Diyor 3

• koş biraderim
    göbek kalmaz.

0|1
    0|0
    • disiplin olmayınca bırakıyorum. para harcarsam mecbur hissedip yaparım diye düşünüyorum..

• 10 kilo fazlanmı var? Dalgamı geçiyorsun ideal kilondasın hatta 90 a tamamlaman şart tek yapman gereken kiloyu koruyarak hatta 2 kilo daha alarak o yağları kasa çevirmek

0|0
    0|0
    • Kardesim gogus gobek var iste. Ama hocalar zayiflamadan kas alamazsin diyor. Yani dedigin gibi yagi kasa cevirmek diye birsey yokmus.

• Yağdan kaynaklı o çok fazla hareketsizlik ve fazla tatlıdan oluyor genelde yağ yakıcı kullanıp spor yapman etkili olacaktır

• sağ olasın kardeş bilgilendirdiğin için.

• Elbette değer.

0|0
    0|0
Yükleniyor...