Ne olacak bu göbeğin hali? :)

Zayıf bir kızım ancak bu aralar göbek yaptım. Mekik çekmek işe yarar mı? Ya da ne önerirsiniz?

0|0
20|39

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 38

• Yüzmek yüzmek yüzmek...

1 haftada yağlar yok oldu, şaşırdım valla.

Ama iyi yüzdüm he. Durmadan saatlerce. O tempoyu yakalayınca. Kulaç kulaç kulaç. Süper oluyor. Göğüs kaldırma operasyonu geçirmiş gibi oldum. Vücut yerine oturdu. Aynaya bakınca vay anasını ne vücut varmış bende de dedim... Tavsiye ederim.

1|0
    0|0
    • Kolların iyi ağrımıştır :)

• Yok ya. Ağrımadı pek. İlk bir iki gün biraz... Sonra alıştı. Kondisyonumuz yerinde demekki :)

• Mekik işe yaramaz da beslenmene dikakt etmelisin.Karbonhidrat içeren besinleri azalt ve çikolata,cips,kola,dondurma gibi şeylerden uzaklaş.

1|0
    0|0
  • Bolca yürüyün, zıplama, koşma gibi de hareketler yapın, ayrıca yağ tüketiminizi azaltın. Mekik de pilates de dönüşümlü olarak işe yarayabilir. Çok abartmamak koşuluyle tabi.

Internet'te iyi bir kalori hesaplayıcısı bulursanız bu da işe yarar.

1|0
    0|0
  • Bira göbeği?...sdasfadad

1|0
    0|0
  • Bolgesel zayiflama diye bir sey yok,mekik cekmek sikilastirir sadece. Ama kaslarin uzerindeki yagi eriticeksin once,bunun icin de kalori heasabi oncelikle:-) yuzme ve kosu en cok kalori yakanlar,yemene dikkat et kalori yakan yiyecekleri sec spor yap tamamdir:-)

1|0
    0|0
  • siz bayanların kas kütleniz az oldugu için yag yakımı zor olur bunun içn diyetle cardio mekik çok işe yarar

1|0
    0|0
  • aynısı bende de oldu bir haftadır göbek çıktı bende zayıf biriyim. yemekten sonra yürüyüş yapıyorum ve her akşam mekik çekiyorum bu göbeğin daha da şişmesini engeller devam edersen mekiğe buna bende dahil göbek gerilemeye başlar. bu arada ekmek makarna gibi karbonhidratlardan uzak dur yemeğin üzeine yatma ve birde kola imeyi bırak. bunları yaparsak inşallah eski halimize döneriz:)))

1|0
    0|0
    • Onları yemezsem de bir deri bir kemik kalacağım ya hu. :)

• deri kemik kalalım sonra tekrar şişiriiz göbeği. böyle olmaktan daha iyyidir vücüt zayıf göbek var iğrenç durur:)))

• Senin bir soruna geçenlerde göbekle ilgili bir şeyler yazmıştım ve öyle bir probleminin olmadığını söylemiştin. Hatırladın mı ?

1|0
    0|0
  • Metopolizmanı hazlandırman gerek spor yap yürüyüş olarak tek başına mekikle eritebileceğini sanmıyorum dakikada 45-50 adet çekip bunu 5 set olarak uygulayabilirsen belki olabilir .

1|0
    0|0
  • hafif parmak uçları dokunuşlarıyla karnına masaj yap... yağlar erir...

1|0
    0|0
  • hamur işlerine, abur cubura fazla abanma. mekik işe yarar bi de sabahları yürüyüş ya da koşu yapabilirsen yap.

1|0
    0|0
  • Pis şişko..

2|0
    0|0
  • boşwer bazen çok sempatik duruyo o şekilde göbek.hele bi de uzun boyluysan leblebi yutmuş solucan gibi oluyo:)

1|0
    0|0
  • sadece koş

1|0
    0|0
  • spor ya koşu yada yuruyuş ve sağlıklı yemek ye zayıflarsın

1|0
    0|0
  • mekik çeksen ne yazar şunu bilinki şu zamana kadar veremediğinizi şimdi hiç veremezsiniz

2|0
    0|0
  • ip atlama tempolu koşu yap yemene içmene dikkat et

1|0
    0|0
  • göbek kızlarda bir erkek olarak çok itici bence. Çek bence mekik:)

1|0
    0|0
  • göbeğinle barışık ol

1|0
    0|0
  • kesinlikle işe yarar

1|0
    0|0
  • mekık ıyı olur .

1|0
    0|0
  • az bira çek panpa

0|0
    1|0
  • Koşmak tek çözüm

1|0
    0|0
  • Reçeteni yazıyorum :) sahurda sadece su içerek hergün oruç tut durumun düzelir.

1|0
    0|0
  • Sadece koş

1|0
    0|0
  • sen askere git bacı valla 15 ay sonra sıfır beden gelirsin :))

1|0
    0|0
  • lahana kapsülü denedin mi, dene çok etkili ara beni burdan postayla yollayım sana

1|0
    0|0
  • Bir dirhem et bin ayıp örter :)

1|0
    0|0
  • göbüşü eritmek için mekik uygundur :)

1|0
    0|0
  • mekik onları kasa cevirir. plates yap

1|0
    0|0
    • plates için belli bir eğitim almak gerekir diye düşünüyorum.

• hayır belli bi egitim gerekmiyo videolardan ufak tefek teknikler ögrenebilirsin

• Erkekler Devam
    8

Kızlar Ne Diyor 20

• en çok yağların oluşumuna meyilli bölge göbel ve yan simitler..

mekik oklava çevirmek iyidir

yatıp ayaklarını birleştir ve dimdik kaldır indir ama yere değdirmeden karnının acıdığını hissediceksin canım..

2|1
    0|0
    • Deneyim bakalım. :)

• Hafta içi her gün işe yetişmek için hızlı yürüyorum zaten. :( Yürümemeyi tervih ederdim.

• Yagli yiyeceklerden uzak dur , karbonhidratli iceceklerden uzak dur, bol bol su ic, meyve yiyebilirsin , yiyeceklerini azalt ogunlerde , ve mekik cek . Ise yarar .

1|0
    0|0
  • Göbek tatlı durur canım çekme bence mekik falan:)

1|0
    0|0
  • korse tak bebem :))

1|0
    0|0
  • cabuk eritirsin biraz spor yaparak merak etme :)) mekik iyi fikir nette arastir cok örnekler var evde yapabilecegin

1|1
    0|0
  • mekik sadece karnını sıkılastırır kilonu eritmez..bunun için yürüyüi yap birazda az ye:) ramazandan dolayıda cıkmış olabilir göbeğin zamanla düzelir merak etme..metabolizman hızlıysa tabi:)..bu arada mekiği önermem yanlış yapabilme ihtimalinde omurilikteki her diskin içinde sıvımsı bir hücre çekirdeği var bu çekirdek, her mekikte diske yaklaşarak onun esnemesine ve şişmesine neden oluyor. Bu da aşırı sırt ağrılarına, omurilik zedelenmesine neden olabiliyor..o yüzden mekiği boşver:)

1|0
    0|0
  • bol bol mekık cek :)))

1|0
    0|0
  • ramazanın en büyük avantajı bedene denge getirmesidir az yemekle çözülür yani

1|0
    0|0
  • kesinlikle işe yarar düzenli çekebilirsen ne ala :)

1|0
    0|0
  • sindirim sorunun varsa şişkinlik aypabilir göbeğin ondan dolayı büyük görünebilir

1|0
    0|0
  • Kalsın öyle elleme :) ÜStüne fındık koyalım şekerpare olsun hahah :)

1|0
    0|0
  • amannn boşverrr...seven beğenen böyle beğensin..kendinle barışık ol

1|0
    0|0
  • mekik , kepek ekmek

ılık suya limon sabah aç karnına

keten tohumu-yogurt

yeşil çay

eridi bitti.

1|0
    0|0
  • karın kaslarını çalıştır mekik çekmekte işe yarar ama devamlı yapmalısın

1|0
    0|0
  • Bence her gün 8-9 arası tempolu yürüyüş yapalım, bu aralar benim de ihtiyacım var :((

1|0
    0|0
    • Her gün düzenli olarak yürümek zorunda kalıyorum zaten. Yıllardır böyle.

• Bnm gibi ickiyemi vurdun yokssa:))

0|0
    1|1
  • 0|0
    0|0
  • ay bendede var o bacım napacaguk ya :D:D

1|0
    0|0
  • bende zayıfım yani zayıf değil aşırı yalnızca ideal kilodayım diyelim göbeğim hep var mekik denedim bir süre sonra farkediosnz daha sert daha düz olmaya başlıyor link bende bu video faydalı oldu tam mekik boynumda sorun oluşturmuştu bu daha iyi geldi çekecekseniz bile izleyerek yapın yani daha faydalı oluyor

1|0
    0|0
  • Zayıflamayı deneyebilirsin :D Umarım olur istediğin ;)

0|0
    0|0
Yükleniyor...