Senede 4 milyon Euro'yu Fatih Terim alsın sonra "çözümü beraber üretelim" nasıl olacak bu iş?

Milli takım yerle bir Senede 4 milyon Euro'yu Fatih Terim alsın sonra "çözümü beraber üretelim" nasıl olacak bu iş?

0|0
210

En İyi Erkek Görüşü

• önce federasyon futbolcu ve teknik ekibe verilen fazla ücretleri düşürsün. milli takımda para kazanma yeri olmamalı. futbolcuları takım yapamayan, onlara bişeyler katamayan teknik direktör asla başarı getiremez.

0|1
    0|0

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 2

• parayı alan düzeltsin

0|0
    0|0
  • Fatih Terim'den önce Demirören'i konuşmak gerek

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• Türk futbolunun başında tarihin en kötü başkanı var. Beşiktaş'ı batıran adamı biz, ödüllendirir gibi Türk futbolunun başına getirdik ve ardından alınan bütün kararlar bizi bu hale getirdi. Hangi futbolcu kendi takımında ne oynuyor ki Milli Takım'da ne oynasın! 25 yaşındaki bir adamın altında Ferrari, o Ferrari'nin içinde beş genç kız olursa ve o beş genç kızı böyle her gün televizyonlarda, sinema reklamlarında seyrettiğimiz muhteşem plazalarda ağırlıyorsa o adamı daha nasıl motive edebilirsiniz?
    Peki nasıl oldu bu iş? Bizim takımda genç bir adam var yeni; Ozan Tufan... Gelecek transfer ayında Ozan'ın değeri Sneijder'in değerinin iki katı olacak. Sneijder'in iki katı iyi futbolcu olduğu için değil; pazar meselesi...

Bir bakıyorsun; 19 yaşındaki Ozan Tufan bütün dünyanın tanıdığı, peşinden koştuğu Sneijder'den pahalı hale gelmiş! O zaman 19 yaşındaki Ozan'ı nasıl koşturacaksın? Adamın cebinde 7 milyon euro varken...

Şu Milli Takım'a seçilen adamlara bak. Altında Bentley, Ferrari, Lamborghini olmayan yok. Porsche'si olanı adam yerine koymuyorlar. Bir tanesinde, 'Audi 8 varmış' diye duydun mu? Avrupa'nın en gözde arabalarından bir tanesi. Ya da 'BMW 700 serisi varmış' diye... BMW 700 serisini, Avrupa'da CEO'lar bile değil; patronlar kullanıyor. Bizimkilerin hepsi böyle dünyanın en bulunmaz arabalarını kullanıyor. Fatih hocam onları nasıl motive edecek?

0|0
    0|0
  • Fatihe verilen para da fazla kabul ediyorum ama Fatihten önce bizim futbolcular da iş yok :)) Sahaya bir çay söylemedikleri kalıyo :)) Geçen neymara soruyorlar 4-0 yeniyorsunuz dk 80 niye hala bu hırs diye. Ben sonuca oynamıyorum istatistiklere oynuyorum dio. Bizde nerede öyle futbolcu

0|0
    0|0
  • milli takımda çok para alınması ve verilmesi taraftarı değilim lafa gelince vatan millet sakarya icraata gelince 4 milyon $ garip hemde çok garip

0|2
    0|0
  • Adam öyle bir sözleşme imzalamış ki kovdukları takdirde ömür boyu yetecek para kazanacak.

0|0
    0|0
  • Abdullah Avcı ya haksızlık etmişiz

0|0
    0|0
  • hiiiiiiiiiiiççççç

0|0
    0|0
  • çözüm futbolcuların adam gibi oynamaları başka bir sorun yok

0|0
    0|0
  • bu fatih terim mafya galina baska adam yok mu ya da olmaması ıcın onune cengelmı konuyor bu kadar futbola ılgı var para var tesıs var hersey var ama hala dunya kupasını alamadık bu ıste bı b*k var sanırım bızde kabılıyet yok bu cok zengın herseyı olan tıpı vs de olan cocugun abaza olması gıbı bısey:D

0|0
    0|0
  • Fatih TERİM'e sonuna kadar güveniyorum. bkz: vur de vurak öl de ölek

0|0
    0|0
Yükleniyor...