Hayatınızın dönüm noktası..

Aslında hayatımızın dönüm noktası her hangi bir zaman da olabilir..ancak öyle bir dönüm noktası vardır ki hayatta işte o zaman diğer noktaları göremeyiz bile.

Peki şöyle bir düşünün en önemli dönüm noktanız ne zaman ve neydi?.

0|0
9|15

En İyi Erkek Görüşü

• Hayatımdaki en büyük dönüm noktam, Istanbul'da yatılı ve çok iyi bir lise kazanıp oraya yerleşmemdi. Çünkü hayatımda eğitim, yaşam tarzı, sosyal ilişkiler anlamında aile tasarrufundan uzaklaşıp, kendi ayaklarım üzerinde durduğum, yeni bir ben olduğum ilk adımları başlatan olaydı bu. Hüsran, mutluluk, yenilik, başarı ve başarısızlık; bu noktadan sonra hep bana ait ve karşısında yalnız olduğum unsurlar oldu. 14 yaş gibi ergenliğin ikinci demine denk gelmiş bir yaşta yaşamam da bu açıdan çok etkili oldu.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 14

• Hayatimda bir cok Dönüm Noktasi var.

1. Sakarya Depremi

2. Cocuklugum

3. 5 Senelik bir Kiz davam vardi Gelinligine kadar almisdim sonra kiz ben Eski Sevgilimi

Unutamadim dedi ve benden Ayrildi.

Bu olaydan sonra ben tabiki Yikintilar icersine girdim yikildim bütün Akrabalarim Evlenecez diye biliyordu Annem Babam ama Sonu Hüsran oldu gercekden Yürekden isdemisdim olmadi.Bu yasadiklarimin sonrasi Bütün Maddiyatimi Avurup Savurdum yani Yakdim Ailem yapma demis olsalarda Parayi herzaman Kazanirim deidm ve kendime zarar verdim. Sonra Sirket Ortakligim vardi Ondanda ayrilma Karari aldim 01.01.2012 Tarihinde Yeni Hayatima merhaba diyecegim diyerek bütün Arkadaslarimida geride birakarak zor bir Basariya imza atmak icinde olsa Sürünsemde Kendi isdek ve Arzularim dogrultusunda ilerliyorum ve Basariya kosuyorum.

Isde böyle bir Dönm Noktasi en Son kini yazdim digerleri cok uzun yer isderdi.

1|0
    0|0
  • 14 Kasım 2001, tren sesleri, mucizeler,... ve o güne kadar şanslı ve başarılı bir çocuk olan şahsımın (ki henüz çocuktum) tüm kaderinin tersine dönmesi, 11 sene sonra ancak toparlıyorum kendimi... öldürmeyen acı güçlendiriyor mu göreceğiz artık...

1|0
    0|0
  • geçen yaz master'a finlandiyaya ve itü'ye başvurmuştum. üniversiteden itü için referans mektubu almak için bir hocama gittim. hocam finlandiya'ya gitmeyeceğimi duyunca 20 dakikalık bir ikna periyoduna girdi.

aradan tam bir yıl geçti. bugün helsinkide yaşıyorum, türkiyede aldığım maaşın 2 katından fazlasını aldığım bir işim var be çalıştığım şirket alanında bir numara. ayrıca master'ım da devam ediyor. eğer o gün o konuşma olmasaydı şu an eski şirketimde çalışıyor ve itü'de master yapıyordum!

1|0
    0|0
  • o dönem noktası beni bir anda yere vurdu.

1|0
    0|0
  • 14 Kasım 2009 günü Van 100. yıl üniv. Türk Dili Edebiyatını bırakıp Mersine dönmem hayatımın dönüm noktasıdır , cunku gelmeseydım bu kadar cok para ve karıyer kazanamazdım

1|0
    0|0
  • üniye girmem çıkmam

askere gitmem çıkmam

1|0
    0|0
  • öyle bi dönüm noktası gelsin bi olay olsun her şey değişsin ben değişeyim istiorum.olacak birgün ama ne zaman.

1|0
    0|0
  • Ölümcül bir kazadan sag çıkmak

1|0
    0|0
  • hayat beni bi döndürdü hala dönüyorum

1|0
    0|0
  • lisedeyken okul değiştirmem. hayatımı değştirdi. olumlu anlamda tabi

1|0
    0|0
  • çok hatalar yaptım ama hiç birinden dönemedim :(

1|0
    0|0
  • değişik zamanlarda oldu..bugünde oldu bir dönüm noktan..

1|0
    0|0
  • Seni Seviyorum.

0|0
    0|0
  • aşık olmuştum. ve şimdi sona gelindi hiç iyi şeyler düşünemiyorum vede iyi şeyler yapmıyorum.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 9

• Sorun çok hoşş tebrik ederimm.. Aslında yaşanan tüm olumsuzluklar insanın dönüm noktasıdır. Başıma ne geldiyse hep ondan sonra yeni bir başlangıç yaptım. insan zorluk yaşamadıkça güçlenem, zayıf insanlarında dönüm nokta diye bir gayesi olmaz. Allah bir kapıyı kapatır daha güzel kapılar açar. O yüzden sert,güçlü ve kimseye güvenmeyen bir kız oldum. İyikide bu kadar çok zorluk yaşamışım dedim şimdi kendime hayret ediyorum kimseden korkum yok eyvallahım yok ve Allahıma çok şükür iyi bir konumdayım.. Bütün bunlar hırsımdan oldu

1|0
    0|0
  • çocukluğumun geçtiği yerleri ,okulumu bırakıp birden bilmediğim bir yerde yeniden hayata başlamak...sıfırdan bir düzen ve hayat..okul ortamım değişti..çok farklı bir yerde olabilecekken ben hayatın getirileriyle mücadele ettim..

1|0
    0|0
  • 2008 senesi. Hem okuldan mezun oluşum hem hayata atilisim.

Cok zor bir donemdi.

1|0
    0|0
  • lıse ıkıncı sınıftı.

1|0
    0|0
  • olumden donmemdi. ondan sonra hayatimi diledigim gibi yasamam gerektigini kavradim.

1|0
    0|0
  • sevgilim

1|0
    0|0
  • 03.08.12 dönüm noktası...

1|0
    0|0
  • 13 Ağustos 2012 olacak galiba :(

1|0
    0|0
  • spiral olsa mesela?