Hoşlanılan kızın dudaktan öpmesi?

Beyler hissettiklerinizi yazınız lütfen..Sizi,siz daha hoşlandığınızı söylemeden dudağınızdan öpüyor.

0|0
7|13

En İyi Erkek Görüşü

• olabilecek bi durum abartmamak lazım...

sonuçta sevmek sevişmek istemek sadece erkeklere özgü bir şey değil... bi kız beni tanıyorsa ilişkiden neler beklediğimi nasıl birisi olduğumu hayatımda neler olduğunu bilir öpüyorsa beni istiyor demektir anın tadını kaçırmam devam ederim...

0|0
    0|0
    • illa sevişmeyi aklına getirir erkek..bana romantik geliyor ,ama erkekler hemen bu kız sevişmek istiyor diye mi düşünüyor yani?

• yok canım:)

• :) iyi bakalım

Erkekler Ne Diyor 12

• kız dediğin zor olucak motor değil

2|2
    3|1
    • motorla ne alakası var?

• ayyy hemende artılamışlar..Hoşlanılan kızın dudaktan öpmesi diye sordum,Hoşlanılan kızın erkeğin orasını burasını ellemesini değil.Asıl zor olan sizin geri kafalarınız,hemen cinselliği düşünmeniz.Ben öpüşürken ilerisini düşünmem bile(evli olmadan),romantik gelir bana sadece

• hayatımda en çok isteyeceğim şeylerden biri ama sanki yanaktan öpse daha iyi olurmuş gibi ama...

0|0
    0|0
  • devamı gelir bence :)

0|0
    1|0
  • acaba kaç kişiyi daha böyle öptü diye düşünürüm

0|1
    2|0
  • hoş olur

0|0
    0|0
    • yanlıs anlar mısın pki?

• aşağıda bir kız cevap vermiş ya,ben olsam kaşar oldugunu düsünürdüm düye,onun için sordum..

• ben cesur olduğunu düşünürdüm.

• böyle karnım kasılıyo nefesim kesilicekmiş gibi, zaten hayat nefes almaktan ibaret değildir nefesini kesen anların toplamıdır...

0|0
    0|0
  • kadın erkek ayrımını ortadan kaldırır.

0|0
    0|0
  • bence bu karşısındaki insandan bi elektrik almıştırki ondan öpmüştür yoksa kimse yoldan geçenin dudağını öpmez dimi canım?

0|0
    0|0
  • ne güsel iştee hep mi erkekler yardıracak canım :)

1|0
    0|0
    • yaani:) ama yanlış anlar mı erkekler bunu peki?

• beni istiyor belliki hakkını vermek lazım der gerekeni yaparım

0|0
    0|0
  • Sen ne diyon be Allah derim :)

0|0
    0|0
    • Yanlış anlar mısın peki?

• Ama o ne güzel benden önce davrandı derim :) Keyfini çıkarırım ne yapcam ki başka ;)

• evet güzel:)

• yazık cazibeme dayanamadı mehehmehehm :p

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• Allahtan hoş demiş öpmüş!

se dese direk olaya girer diyorum..

sonrada burada okuruz,

ilk başlarda herşey güzeldi sonra benden soğumaya başladı bla bla neyapmalıyım...

0|0
    0|0
  • yalnış anlar bence

0|0
    0|0
  • Tabuları yok derler.

0|0
    0|0
  • Demekki sizi seviyor..:) Fakat kız dediğiniz biraz farklı olmalı yani hemen dudaktan öpmemeli gibime geliyor ..:)

0|0
    0|0
  • öpen kızmı

0|0
    0|0
  • Bu soruyu okuyunca bir şey dank etti.

0|0
    0|0
  • Sevinirler herhalde bilmem:)

0|0
    0|0
Yükleniyor...