Sürekli şevkinizi kıran bir sevgiliniz olsa ne yapardınız ?

Her fırsatta her yerde her zaman şevkinizi kıran, ''Yaparsın, bence böyle yapmalısın, başarırsın sana güveniyorum'' demek yerine ''İlerde ne yapacaksın sen, bir haltı beceremiyorsun, tembelsin, dil bimiyorsun bir işe bile giremezsin'' diyen bir sevgiliniz olsa ne yapardınız ? Ve bu kişiyle 1 yıldır berabersiniz.

0|0
20|6

En İyi Kız Görüşü

• İleriyi düşün, katlanamazsın.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 19

• sende ona aynı şeyi yap

0|0
    0|0
  • Böyle sevginin de sevgilinin de içine ederdim. Kusuruma bakmayınız lütfen.

1|1
    0|0
  • hayatımı mahvetmekten başka bir işe yaramayan sevgili olurdu ve terkedilmesi farz olurdu

0|0
    0|0
  • bende onun şevkini kırarım.. hic becerekli bi kız degilsin sen sunu yapamıyosun nasıl eşim olcaksın sen benm falan de deli et

0|0
    0|0
  • Tekmeyı basarım ben

0|0
    0|0
  • ayrılırım ki nitekim öyle yaptım. Bana inanmayan yanımda durmasın.

0|0
    0|0
  • Önce kendime beni böylesine aşağılama cüretini gösteren biriyle neden oldugumu sorar sonra da ayrılırdım.

0|0
    0|0
  • soğurdum. zamanlada biterdi sanırım. önemli bir olay bu çünkü

0|0
    0|0
    • Evet yapı olarak her seyi bir anda bitiren birisi değilim. Soğuyorum, soğuyunca zamanla da ayrılık geliyor.

• hayırlısı olsun ..

• Ağzına bi tane vururdum.

0|0
    0|0
  • Neden o kişinin kalkıpta beni hırpalamasına izin vereyim ki? O kim oluyor da kalkıp bu lafları bana edecek. ?! Sevsem bile umrumda olmaz hemen kendim için değerli hayatımdan def ederim..Öhöömm.

0|0
    0|0
  • asla katlanamam illa birisi benim arkamda olucak. zaten kesin yapamıcam stresi yaşayan biriyim bide öyle derse çakarım ağzına iki tane.

0|0
    0|0
  • BİTİRİRDİM. herşeye katlanırım ama buna asla .

0|0
    0|0
  • vala dogru soylemıs de bıraz farklı yolarla anlatsaymıs keske o da cok bunalmıs patlamıs artık bence

0|0
    0|0
    • Evet bunu görebiliyorum. Haklı haklı olmasına ama o şekilde davranınca ben de bir erkek olarak gururuma yediremiyorum ne yapayım yani.

• elınden gelenı yaptıgını gostermelısın bence

• bırakırım lan ne biçim sevgili o öyle

0|0
    0|0
    • Sen bir kız olarak yorumla yani sevgiline öyle yapar mısın ? Bir de alışkanlık var 1 yıllık bir yaşanmışlık var ha deyince nasıl bırakacaksın

• tabiki yaparım düşüncesi bile kızdırdı

• önce bi kafasını kırayım, sonra da işime gücüme bakayım.

0|0
    0|0
  • yapı gereği böyle bir insana tahammül edemem zaten..

0|0
    0|0
  • sende ona onun sana davrandığı gibi davran ve senin neler yaşadığını anlasın zavallı.

0|0
    0|0
  • o her seyı becerıyor mu bır suru dıl mı bılıyor yada cok mu calıskan

0|0
    0|0
    • Evet aynı dedigin gibi her şeyi beceriyor, çalıskan, hırslı, kariyerci.

• Olmayacağını biliyorsam ayrıldım açıkcası..

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• kardeşim yanlış anlama ama ben sevgilim bunları diyebileceği kadar çekingen pasif birisi olarak kalmazdım asla... ha şimdi bana kıro / evrim yolunda falan diyebilirler ama kadın haddini bilmeli... bi kadın erkeğe hakaret edemez el kaldıramaz onu küçük düşüremez... aynısına bana sevgilim yapmaya kalksa ağzına sıçar bırakır giderim o kim oluyor ki sana bu lafları edebiliyor ona mı muhtaçsın? gencecik delikanlı adamsın ya arkanda durur gururunu okşar ya da s.ktir olur ruhunu sana bağışlar... dik dur biraz çok gerekirse yukarıdan aşağı yapıştırmayı bil bu ne sünepeliktir ?

0|0
    0|0
    • Dostum degismem lazım bunca yıl hep alt alttım bütün ilişkilerimde de tepeme çıkardım kızları.

• ben sürekli atarlıyım asla özür dilemem suçlu olsam bile maçoluktan ödün vermem onlar peşimden koşuyor.. değiştir kendini derim.. erkek olan sensin sert ol biraz...

• çok zararlı, at gitsin

0|0
    0|0
  • hocam en buyuk hata basına cıkardınmı basa cıkmazssın ..ona gerekenı sert bır dille söyle o zmankı tavrı ne olacak bır bak

0|0
    0|0
  • haksızsa katlanılmaz. haklıysa da aklını başına alırsın.

0|0
    0|0
    • Haklı ama söyleyis tarzı haksızca. Mesela sen futbolsucun ben ise teknik direktör. Maç arasında ben sana hakaret etsem, yaptıgın hataları yüzüne vursam bagırıp çagırsam mı 2.yarı daha iyi oynarsın yoksa hatalarını güzelce söylesem (ulan mal daha hızlı kossana demek yerine, çok yavas kalıyorsun biraz hızlan desem) seni motive etsem sana güvensem mi daha iyi oynarsın ?

• evet ölesi daha iyi ama seni daha önce de uyardıysa, zamanla kırıcılaşması normal

• bana bunları diyecek kadının level olarak bir çok şey başarmış olması lazım ...

0|0
    0|0
    • hangi haltı becerdigimi şey etsin diye şey etcem =)

• O zaman Boğaziçi Bilgisayar Mühendisliginde okuyup 4-5 dil falan biliyor olmalısın. Ya da çıktıgın kişiler hep liseli. Yoksa bir kere de olsa denk gelir öyle birisi.

• yooo soran boğaziçinde okuyan ve 4 5 dil bilmek sence bir eziklenme sebebi ise bilemem .. bende değil ... bana denk gelemez soran .. adam olana gelmez .. senin ezikleneceğin var ondan böylesin galiba ! ! !

• boyle bı sevgılım olamazda zaten benım olsa da ağzını burnunu s.. yollardım (= pampa

0|0
    0|0
Yükleniyor...