Sevgilinizle birlikte uyuyacaksınız ama...

sevgilinizle sarılıp uyuyacaksınız oh mis gibi.ama uyurken ya ağzınız açık kalırsa ?salyanız akarsa ?gaz çıkarırsanız?acayip terleyip kokarsanız?( bu bayanlar için ) ya makyajınızı sildiğinizde sizi beğenmezse?hiç düşündünüz mü bunları?yatağa tereddütle girdiğiniz yada başınıza geldiği oldu mu? yada uyurken siz sevgilinizin yaptığına şahit oldunuz mu ? ne düşündünüz ne hissettiniz? gerçekten ciddi soruyorum.

0|0
16|18

En İyi Erkek Görüşü

• Sevgilinle neden yatağa girip uyuyorsun ki? Evlenmeden neden ? ne bu acele ? ne bu sabırsızlık?

Evlendikten sonra zaten , çok rahat olacaksınız ne için evleniyorsunuz siz ? sevginin yanında herşey olacak.Rahat davranmak rahat yaşamak.Onun önünde koltuk altın kokacak,ağzın kokacak belki geğireceksin. Eşinin karşısında utanacaksan ooo işimiz var.

Sevgili '' Evlenene kadar '' geçicidir ;)

2|2
    1|0

Erkekler Ne Diyor 17

• o saydıklarının hepsi insanlık hali doğal şeyler yani kimse kusursuz değil osura osura uyumak deyimi herkes için geçerlidir :D:D

1|1
    0|0
  • uyurken gaz çıkardın istemsiz

uyurken salya istemsiz

uyurken terledin istemsiz

İstemsiz şeylerden dolayı senden iğrenen bir sevgili gerizekalının başı çekenidir..

3|1
    0|0
  • Evlenmeden uyumam, evlendikten sonra 24 saat bile uyuya bilirim ;)

1|1
    0|1
  • Başını gövsüme koydu o sıcaklıkla sarıldı bi bakmışım sabah olmuş keşke o an donsaydı çok çabuk sabah olmuş dedik birbirimizin ne ağzına ne osuruna nede makyajina bakmadık ...

1|1
    0|0
  • bende ona eşlik eder horlamaya başlarımmm

şaka ya

ben sabah kalktıgım zaman yüzüne bakarım çünkü gerçekten güzell bayan sabah kalktıgında anlarsın sabah ilk kaltıgında güzel ise o bayan gerçekten güzeldir

0|0
    0|0
  • insan olduğunu anlar

0|0
    0|0
  • valla o uyudu ben uyuyamadım bir anda zart etti evi doğal gaz sdardı pencereyi açtım ne güzelde sevişmiştik oldumu şimdi

1|0
    3|1
  • Pehh takildigin seye bak.

0|0
    0|0
  • bundan daha doğal nevarki ben uyurken fena gaz çıkartırım yani bence takma kafana :))

1|0
    0|0
  • hiç sorun değil zamanla herşey alışır yatağa sıçsan adamın umrunda olmaz

0|0
    0|0
  • Hahaha guzel soru erkek de o hallere dusebilir sorun degil bence:-)

0|0
    0|0
  • boyle şeyleri sorun yapma sen her halinle güzel oldugunu düşün :)

0|0
    0|0
  • Kendi ter kokuma ben bile katlanamıyorum,o nasıl katlansın.işimiz yaş :)

0|0
    0|0
  • Ben kız arkadaşıma özel günlerinde bazen hani çok gaz sancısı falan oluyor ya. Göbişine msaj yapıyorum rahat çıkartsın diye. Şimdi çoğu insana iğrenç gelecek tabi bu söylediğim ama biz birbirimizi o kadar benimsemiş durumdayız. İğrenmem hiçbirşeyinden ben onun.

0|0
    0|0
  • Makyajini kendim temizletirim. Yoksa kirisiklik olur, olmasin.

Agzi acik kalsin akan salyalarini elimle silerim.

Zaten terlemis oluruz sorun degil.

3|1
    1|3
  • sevgilim bazen makyajsız çıkar karşıma zaten çok makyajlı biri değildir. o yüzden makyajsız halini biliyorum. o sorun değil de diğerleri de insanlık halidir soğumama sebep olmaz

0|1
    0|0
  • sadece uyuyacağız demek zaten başlı başına bir yalandır

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 16

• Evlenmeden beraber uyumayı düsünmüyorum.

1|3
    0|0
  • Aklıma bile gelmez bu dediklerin ...

0|0
    0|0
  • Seven insan hiçbirini takmaz ki. Güler geçer.. Bizim öyle :) Ağzım kokuyomu lan benim baksana diyor bana.) uyurken defalarsa gaz çıkardığı oldu :) makyajsız halim korkunç ama o gördü.. Ter kokumu bile çekici buluyor o benim:) Bi gece beraber kaldık, sabah kalktıgımda saçımı başımı görüp, bu ne lan tipsiz dedi güldü sarıldı bana:) Çok güzel eğlenceli şeyler bunlar :) Arada bir aşk varsa, ağız kokusu ter kokusu gaz çıkarma, dağınık saç baş makyaj.. Hepsi vız gelir :))

1|0
    0|0
  • hahaha... kimse osurmuyor, kötü kokmuyor ve salyası akmıyor, ağzı kokmuyor...

asıl işin güzeli ne biliyor musun? tüm bunlar olduğunda bile gülebiliyorsanız ve suçu birbirinizin üzerine atıp eğleniyorsanız, işte o zaman zevkten dört köşe oluyorsun.

makyajın aktığında ne kadar komik göründüğüne bakıp gülmesi kadar eğlendirici bir şey olabilir mi? saçların birbirine karışmış...

ya da senin kucağında uyuyakaldı. kendi bırt sesiyle uyandı korkup. ahahha çok komik ya. anılar geldi aklıma.

0|1
    0|0
    • +1 . Düşünce tarzını beğendim bırt sesi hariç :D

• makyaj yapmıyorum, o yüzden beğenip beğenmeme gibi söz konusu olmaz.

yatakta tepinmiyorum sakince uyuyorum genelde terlemem, olur da terlersem; olabilir o insan değil mi terlemiyor mu Allah Allah ! benim için sorun olmaz bunlar, onun için de olmamalı.

0|0
    0|0
  • dünyanın en keyifli, en huzurlu ve muhteşem şeyinin tadını, yersiz korkularınla kaçırma. Hepsi birden olsa bile aynı gecede, sevene bunlar komik hatıralardır.

2|0
    1|0
  • Hic boyle derdim olmadı. Severse de her halini sever insan sevgilisinin.

Digerleri icin de sorun oldugunu hic düşünmedim.

Sevgiliden daha cok, insan kendisiyle barisiksa hic sorun olmaz bunlar.

0|0
    0|0
  • ee bunları düşünüceksen uyuma o kadar samimi olucaksınız ki bunlar olunca utanmıyacaksınız bile birbirinizden rahat olman gerekir yanii

0|0
    0|0
  • böyle şeylerden hiç çekinmem ve tiksinmem de sevgilim yaptığında. bunlar istemsiz olan şeyler. ve eğer bunları yaptım diye benden soğuyorsa benimle birlikte uyumayı bile haketmiyordur. ve öyle biriyle uyumam.

0|0
    0|0
  • hiç düşünmem öyle bişey.adam beni her halimle kabul etsn.evlenenler napıo ozaman?

0|0
    0|0
  • Ben yanına gıderken sadece rimel ve parlatıcı sürdüğüm için sorun yok makyajsızda çok gördü ayrıca hiçte sevmem makyajı böyle şeyleri sorun edecek olsam zaten ona sevgılım demezdim :)

0|0
    0|0
  • ancak evlendiğim insanla beraber uyurum

0|1
    0|0
  • sevgilim olursa ve birlikte uyuma fırsatını elde edersem bunlar hep aklıma gelecek simdi olmadı:)

0|0
    0|0
  • seven insan tiksinmez merak etme

0|0
    0|0
  • onunla uyumayı düşündüğüm anda geri kalan hiç bieyi düşünmem . ki beni her halimle gördü hic bi problem olacağını sanmıyorum diğer seylerlede ondada olmaz diye düşünüyrum cünkü uyuyamaz yani beni izlemekten :D

0|0
    0|0
  • benim karnım çok guruldar :( o sorunum var . bide terleme

0|0
    0|0
Yükleniyor...