Hangi böceklerden korkmazsınız? Evet korkmadığınız, elinize alabileceğiniz böcekler hangileridir? :)

Hangi böceklerden korKMazsınız ? Evet korkmadığınız, elinize alabileceğiniz böcekler hangileridir? :)

0|0
35|15

En İyi Kız Görüşü

• Tüm böcekleri elime alabilirim. Akrep bile almıştım ama ikimizde ufaktık.

Ben daha küçüğüm ya anneciğim ısırmaz ki onlar seviyorlar ki beni dediğim zamanlar vardı tabiki :)

Uzun zamandır almadım geçen kara fatma ters dönmüştü onu düzelttim birde.

0|0
    0|0
    • karafatmayı düzelttin Allah kabul etsin :) MelC4 :D

• Simdi burda olacaktin al sana sülük te gorelim derdim:)

• benim böceklerle aram gayet iyidir. taa ufaklığımdan beri karınca, örümcek ve eşek arılarıyla oynar, havada uçan sinekleri bile elimle yakalayabilirim. gerçekten :))) ısırabilecek böcekleri sopalarla veya plastik torba vs. ile yakalar oynardım :D

Kızlar Ne Diyor 34

Erkekler Ne Diyor 15

• ayrıca belirteyim ÖRÜMCEK bir BÖCEK değildir, örümcekler sekiz bacaklı, böcekler altı bacaklıdır mesela, ayrı familyadan sayılırlar.

0|0
    0|0
    • evet böcekler bilimsel olarak hayvan kategorisine alınıyorlar. mesela bir bacakları kopsa ölürler, ama böceklerin kopan bacağı yeniden çıkar. bunun gibi hayvansal özellik gösteriyorlar. ama biz Halk olarak kendi aramızda HalK arasında böyle konuşuruz. hepsi börtü böcük :D

• pardon "örümcekler bilimsel olarak..." olacaktı. düzeltirim.

• hepsinden iğrenmeme rağmen vurmak ittirmek parmaklamak sallamak savurmak maksadı ile uğraşıyorum böceklerle çocukluğumdan beri...since 1983

0|0
    0|0
  • Karınca

0|0
    0|0
  • hiç birisinden korkmam bro.

0|0
    0|0
  • Hemen hemen hepsini elime alabilirim.Sonuçta irkilirim.Ama insan zorda kalırsa münkündür.

0|0
    0|0
    • örneğin bahçelerimizde yaşaşan büyük kurt örümceklerini eline alabilir misin?

link

link

• Bende onları zaten askerde gördüm.Şırnakda askerliğimi yapmıştım.Ama zorda kalınırsa mecburen ele alınabilir.Zaten o sarıkız denen örümcek uyurken gözümün üstünden geçmişti.Yüzümün sadece sağ kısmı şişmişti.Çünkü o örümceğin tüylü kısmında alerjik eden bir salgı olduğu söylendi.Ve o örümcek çatır çatır akrebi bile yedi.Valla çok şükür sanada bişey olmamış.ordaki askerlerimiz sağ sağlim dönsünler.Zaten zor orda askerlik.

• deveörümceklerini Irak'da çok büyükleri var, kertenkelelere saldıracak kadar büyükleri... link

• Hepsi canım ciğerim. Ayrım yapmam

0|0
    0|0
  • korkmam ama migdebulandırır en kısa zamanda imha ederim. terlik gazete su vs yardımı ile (:

0|0
    0|0
  • Ölü karınca

Ölü hamam böceği

Ölü uğur böceği

vs.

1|0
    0|0
  • gerek duymadıkca almam..kıpır kıpır bana göre değil..

1|0
    0|0
  • butun boceklerden korkuyorum küçüklükten gelen bir fobi

0|0
    0|0
  • Suluk haric hepsi

0|0
    0|0
  • az bacaklılar midemi bulandıramaz

0|0
    0|0
  • hepsini alırım

0|0
    0|0
  • Hepiciği tatlı şeyciklerdir.

0|0
    0|1
  • Hepsini alırım. Nema Problema.

0|0
    0|0
    • mesela kırkayağı eline alabilir misin ?

• 40ayağı (şu yeşil hafif saydam olan ağaçta yaşayan türden bahsediyorsan) ağzımıza alıyorduk biz dağda. Eline almışsın çok mu. =)

• link

kırkayak budur.gödüm diye fena oldum.

Yükleniyor...