Sizinle evlenmek istediğini belirten davranışlar yapsın mı?

lütfen dürüstçe cevaplayın, diyelim ki cidden evlenmek istiyorsunuz ve bir kızla tanıştırdılar sizi, kızın ağır başlı olmasını mı istersiniz yoksa onunda sizin için bir adımlar atmasını mı beklersiniz? yani sizinle evlenmek istedini belirten bir davranışlar yapsın mı yoksa yok?

0|0
0|18

En İyi Erkek Görüşü

• Bu biraz kişilere olaylara göre değişir çünkü görücü usulü değil normal tanışarak evlenilicekse zaten önceden tanırsın bilirsin davranışlarını

2|0
    0|0
    • hayir ben görücü usulü kast ettim, yani biraz birbirinizi taniyin asamasinda,

• Normal ne çok ağır başlı nede çok uçarı bana sorarsan sevimli olsun hareketli ve sempatik güler yüzlü oldu mu tamamdır kasıntı insanları sevmiyorum çünkü :)

• bencede kizin tavirlarindan anlamalisiniz seninle evlenmek istedigini yoksa istemedigini,

Erkekler Ne Diyor 17

• şimdi burada cevap verecek olan insanlar kendine göre konuşuyor olcağına göre ..bir sürü farklı fikir olacak sen en iyisi nasıl davranmak istiyorsan öyle davran .. doğal ol.

1|0
    0|0
    • ama butun cevaplar bir yonde, yani hepsi agir basli ve az ilgi gosteren bir kizla evlenmek istemiyor,

• ortasını bulacaksın o zaman sen... niyet belli ise ona göre davranacaksın..ama ne bilim sevmeden evlenilemezki..

• adım atana atarım adım=) adım atmazda nerden anlıcam beni istediğini öbür türlü evlenme meraklısı kız gibi ne olursa olsun yeterki erkek olsun gibi.

1|0
    0|0
  • Kendisi olsun ve sevdiğini belli etsin.

1|0
    0|0
  • herşey erkekten beklenmemeli en azından birşeyler belli edilmeli. hangi konu olursa olsun. sonra erkek mal oluyo.

1|0
    0|0
  • kendisi olsun yeter bu kadar macereya katlanmasına gerek yok madem evlenicez birbirimizi tanımamız gerek hep bu modda devam edemez kendin ele verir bu da karsıdaki insanin sinirlerini bozar :)

1|0
    0|0
  • biraz kitap okuyan biri olsun yeter.

1|0
    0|0
  • Hiçbir ilgi göremezsem bırakırım bizimde karizmamız ve haysiyetimiz var.

1|0
    0|0
  • o küçük bir adım atsın büyük adımı erkeğe bıraksın

1|0
    0|0
  • Ben ir kızdan hiç ışık almazsam yönümü geriye çeviririm: yani umut vermek şart.

1|0
    0|0
  • Hicbir cabada bulunmasın Hatta evlenmesin oyle hayllere kapılmasın erkegi yakmasın !

1|0
    0|0
  • Benle evlenmek istedigini belli etsin ama fazla degil hani açık kapı olmasada kapı aralık olsun

1|0
    0|0
  • oda bi çaba sarfetsin artık

1|0
    0|0
  • agır baslı olcak hacı çirkeflere hiç tahammülüm yok

1|0
    0|0
  • ağırbaşlı,mülayim,ağzı var dili yok, mahçup ve anaç olsun

1|0
    0|0
  • mümkünse yapsın bişiler oda

1|0
    0|0
  • Aman sabahlar olmasın

0|0
    0|0
  • Ağırbaşlılık ile adım atmanın bağlantısı yok. O da bana adım atsın tabiki diğer türlü sıkıcı olur bırakırım. Uğraşamam.

1|0
    0|0
    • iyi ki bu soruyu sordum, hic boyle yorumlar beklemiyordum, hep kendimi tutup,karsi tarafdan adim beklerdim, gitip biraz adim atmaliyim, her keze tesekkurler

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...