Kız arkadaşımın facebook hesabını kapatmasını istiyorum

fakat kabul etmiyor ona karışamayacağımı benim isteklerim nedneiyle kendinden kısıtlayamayacağını söylüyor

ben ise bunu takıntı haline getiriyorum. fotoğraflarına gelen yorumlar, erkeklerle olan konuşmaları canımı sıkıyor sizce ne yapmalıyım ?

0|0
10|2

En İyi Kız Görüşü

• bence kız arkadaşın kendine önce ceki düzen evrsin.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 9

• iliskisi olan birinin face de samimi arkadaslari akrabalari disinda ucuncu sahislarin bulunmasina karsiyim sahsen. varsada sifresini bilcem illa kontrolum altinda olucak hersey :D

0|0
    0|0
    • sokakta da öyle kırıkatarak yürümesin laf atan kızlar olur değil mi?! :D

• ii de kız arkadaşının ne konuştuuna bağlı eer erkeklerle bu kdr samimiyse istersen face'i kapatsn yine yapcaını yapar

0|0
    0|0
  • bence bu kadar kasma. senden soğumasına neden olursun. serbest bırak yani neyi kıskanıyorsun. güvenmiyormusun. mesafesini koruyarak konuşuyorsa sorun etme derim..

0|0
    0|0
    • bu mesafenin ne olacağı konusunda ben ve o farklı seviyeyi belirliyoruz. bana göre olmaması gereken şey ona normal geliyor

• onu bilemem . ortada buluşmanız lazım yoksa çok baş ağrıtır bu facebook

• fazla üsteleme onu kaybedersin nasılsa bunu istenediğini söylemişsin ona kızdığını bi şekilde belli et ama sürekli kavga etme mesela bunu yapmaya devam ettiği sürece ona biraz daha uzak davran

0|0
    0|0
    • bunu denedim ama hiç umurusuyor gözükmüyor. bir yandan da sevdiğini biliyorum ama anlayamıyorum bir türlü

• faceyi kapttı diyelim seni aldatmak istese faceden yapmayacak herhalde senin kapat demen kızın bana güvenmiyo diye düşünmesine sebep oluyo

0|0
    0|0
    • ben aldatacağını düşünmüyorum. düşünsem ayrılabilirdim sanırım. ama yapılanlar rahatsız ediyor beni.

• keşke etmese :/

• sen kural koymazsan sevgilin daha anlayışlı olacaktır

• Mark yok mu hepsi o ibine yuzunden..

1|1
    0|0
  • su sanal alemi ilşknize yanstmayn

0|0
    0|0
  • dediğin gibiyse ayar çekmelisin yinede dinlemiyosa kendi bilceğin iş

0|0
    1|0
  • Hey Allah'ım ya :D

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• dostum çileli hemcinsim... kızın erkeklerle konuşma tavrı yavşar cinsteyse sen haklısın ha normal konuşuyorsa o haklı... karın olmadan bi kadının arkadaş çevresiyle olan ilişkisini kısıtlayamazsın... yoksa sen bir gün gittiğinde o kız döt gibi ortada kalır.. sonuç olarak canım kardeşim kız haklı delikanlı kızmış dünya ahiret bacım ama severim böyle kendi isteğini dile getirecek mal mal erkeğin laflarıyla ezilmeyecek tipleri ...

0|0
    0|0
    • kardeşim bana göre normal olmayan (senin taibirnle biraz da yavşayan konuşmalar) ona göre normal. erkek arkadaşlarıyla böyle konuşmasında bir problem olmadığını düşünüyor

• ilişkim biraz uzun süreli bu kızla ve ilk kez böyle uzun süreli bir ilişkim oldu bağlandım ve onu hayatımda alışkanlık haline getirdim. ayrılsak tekrar bu denli bi ilişkiye hazır olacağımı ve tekrardan yeni bir insanı tanımaya çalışacağımı hiç düşünmüyorum. bu arada benim aklımdan hiç ayrılmak geçmiyor geçmedi

• 5 yıl verdim evleniyorum hayatımdan s.ktr git dedi... bak hala yaşıyorum ayaktayım hayattayım ve inanır mısın onlarca kez ilişkiye girdim...

• Seninde varsa sende kapat onada kapattır eger kapatmıyorsan onada karışmazsın.

0|0
    0|0
Yükleniyor...