Evli erkekler sever mi?

Evli erkekler neden mutluluğu dışarıda arar? Neden başkasına aşık olur?

0|0
20|13

En İyi Kız Görüşü

• Bunun erkekle kadınla alakası yok ''evlilerde sever'' ama kimi macera olsun diye gözü dışarıdadır, kimi evliliğinde aradığını bulamamıştır veya evliliğinde sorunlar vardır artık iki tarafta birbirine yetmiyordur veya sürekli bir çatışma halindedir o zaman başkasını sevebilir. Bu masum bir sevgi olsun yoksa iş aldatmaya kadar gelirse bu ''karaktersizlik'' olur. Eğer gerçekten seviyorsa evliliğinde ki bağları koparıp sevdiğine yaklaşabilir.

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 19

• `Cunku cogu kadin evlenip cocuk yaptiktan sonra kendini birakir eskisi gibi kendine ozen gostermez ve ilgisinin cogunu cocuga verir + ev isleri ,aksama kadar yorgun duser ehh bu durum boyle olunca erkekte disarida gordugu bakimli,alimli hatunlara gozuk,gonlu kayar :))

Bi kere kadinlar "amaan nasil olsa evlendik,beni alan aldi,begenen begendi" mantigindan kurtulmadi surece kocalarini baska kadinlarla paylasmaya mahkum kalirlar

0|0
    0|0
  • 1-Evlendiği kadın tarafından tatmin edilmiyordur.

2-Evlendiği kadını sevmiyordur sevse yapmaz.

3-Kadın dırdırınıda çekmek kolay değil arkadaş :D Öyle bir kadına denk gelirse yandı. Hiç başkasına bakmasın atsın kendini en yakın köprüden. Zamanına yazık.

1|1
    0|0
    • köprüden atlamak yerine denize düşen yılana sarılır deyip o da başka kadına sarılmaya çalışıyo işte :)

• aslında bazı şeyler de kadında bitiyor erkeği elinde tutmayı bilmek gerekiyor bunu başarabiliyorsan hayatta aşık olmaz dışarıda mutluluğu aramaz...

0|0
    1|0
  • aşık olmaz sorumluluğa bağlılığa gelemez herhangi bi kadınla beraber olunca kenedeni kuşlar gbi özgür hisseder basit zevkleri için ailesini mahveder

0|0
    0|0
  • Aradığı mutluluğu bulamayan evli kadında sever erkekte

1|0
    0|0
  • Allah korkuları yokki sırf macera.

0|1
    0|1
    • aynen coluğum cocgum var demezler zamparalık pesınde kosalar :D

• sonrada " karıcım beni affett kimse senin kadar enayi değil ..! "" bidi bidi kıl oldum he :)

• Evliliginde bi eksiklik hissetigi icin. Insan cabuk asik olur yada asigim diye bilir (ilgi görmekle)ama önemlisi o anlik duygular degil sonrasi.

0|0
    0|0
  • hepsini asıcan kesicen

0|0
    0|0
  • Karısından sıkılır muhtemelen. Bazı erkekler aç gözlü olunca.

0|0
    0|0
  • ya bunun evli olmakla ne ilgisi var ki? erkek ya da kadın ne farkeder. birine aşık olmuş olabilir. başka birini arzuluyor olabilir. insanları istekleri yüzünden yargılayamazsınız.

0|0
    0|0
  • Bilmem benim esim hic oyle bir caba icinde degil, cik gez bekar arkdaslarinla takil diyorum ama ne isim var der... O mutlulugu bend ebuldugunu soyluyor :)))

0|0
    0|0
  • doğrudur evli bi amca var bizim mahallede adam bna kafayı takmış ya karşılaşmamaya çalışıyom hep ama hep karşılaşıyoruz ya

0|0
    1|0
  • Karaktersiz ' ise asik olur.

0|0
    0|0
  • Kişiliksizlik.

1|0
    0|0
  • Arabasını sokucak başka garaj aradığı için.

0|0
    0|0
  • sevmeden evlenmişse yapar bazıları çıkar için evleniyor para pul vs

0|0
    0|0
  • karısını tam olrak aşık değildir ondan ..aşık olan insan gözü sevdğinden başkasını görmez çünkü

0|0
    0|0
  • Sevdiğinden değil belasını arıyordur o.

0|0
    1|0
  • Sorduk cevaplayın hadi :D

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 13

• herkes eşini sevsin..!

0|0
    0|0
  • Öyle bisey yok

Gercekci olalim Evli Erkekler disarida Gördügü Bayani genelikle Cekici bulur ve KAfa dagitir onunla.

Evlilkleri Molotof olmusdur Yasli Nine iliskisi gibi ondan dir .

Sende Simdi yok Evli Erkle yatacam deme

0|0
    1|0
  • kadın kadınlığını yapmaktan acizdir.

kendine bağlayamıyordur.

beyinsizdir. başka bi sebep göremiyorum. erkek bağlanmaya o kadar müsait bi varlık ki buna rağmen evirip çevirip kendine mecnun edemiyorsan bu kadının vasıfsızlığıdır.

erkek evli olduğu halde başkasına gözü kayıyorsa sebep budur.

0|0
    1|0
  • evli insan severmi bilemiyorum ama hoşlanır bence

ama eninde sonunda o hoşlanma evlilik kurumuna yenik düşer veya düşmesi lazım derim

0|0
    0|0
  • Çünkü evdeki kadına artık tahammülü kalmamıştır. Kadın işe girer gibi evlenmiştir adamla, adam da kendini sevecek birini arıyordur... Aldatmak doğru değildir tabii ki, insan olan ayrılır. Ayrıl demek de bize kolay...

1|0
    1|0
  • Olamaz diye bir şey yok...

Bir memurun karşısında iki evet deyip, bir kağıt parçasıyla eve dönmek duygulara ve düşüncelere ket vurmaz.

Evli erkekler başkasına aşık olabilir.

1|0
    1|1
  • evet çıtır kızları sever evde bulamadığını dışarda arar.

0|0
    0|0
  • Evli olduğu kadına aşık değildir

0|0
    0|0
  • O sana kalmış bir şey, demek ki sevmiyorsun eşini ondandır.

0|0
    0|0
  • Lavuklar hergün aynı yemek yiyemezmiş.

Eşşeeen şeyini yesinler...

zibidiler

0|0
    0|0
  • ya eşi mutlu edemiyor yada harbi adamın gözü dışardadr

0|0
    0|0
  • Hep aynı kadından sıkılıyor olabilir yada daha eğlenceli bir hayat istiyordur

0|0
    0|0
  • sen her gun ayni yemegi yermisin bilader

0|0
    0|0
Yükleniyor...