Bildiğiniz en hızlı ve etkili karın kası çıkartma programi hangisi?

En hizli ve etkili karin kasi cikartma programi nedir sizce?

0|0
2|2

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 1

Erkekler Ne Diyor 2

• www.funnfun.in/.../get-a-six-pack-funny-trick.jpg en etkili sixpack tek gecerim :)

0|1
    0|0
  • bir fitness cı olarak karın en hızlı karnının aç olamsı sabah akşam diyete girmen 100 mekik çekmen basketbol oynaman yüzmen lazım

0|0
    0|0
    • Emmi benim omuzlar sakatlandı yapamıyorum. Yırtık var. Doktor yapma dedi. "Şınav, barfiks, dumbull kaldırma kesinlikle kaldırmıycan." Ben de dedim: "İyi öleyim o zaman."
      Şunu sorcam: MR falan çekinicem ayın 20'sine... en az 6 ay falan dinlenmem lazım... bu omuz yırtığı olsa da bu spora devam edebilen var mı? Ne yapmalıyım, dinlemeli miyim, dayanımıyorum.. sürekli fitness yapmak istiyorum. Yapınca omuzlar çatlıycak gibi oluyo. Yapmadan da duramıyorum... içim gidiyo. Dumbull bana bakıyo, ben ona bakıyom. Napıcam bilemedim.. 6 ay boyunca sürekli bacak, bel, karın mı çalışsam :S e kilo da almak istiyorum. Bu şekilde alınmıyor da :/
      ama en iyisi bir 6 ay falan omzu dinlendirmek.. yoksa olmıycak :( şeyi merak ediyorum. 6 ay dinlensem, geri düzenli bir şekilde başlayabilir miyim buna?

• Tam tersi kilo almam lazım benim. Ağılık kaldıramadığım için kilo da alamıyorum. Geri spora dönebilir miyim ben ya, bu omuz yırtıklarıyla:(

• doktarına boş vurmanı tavsiye ederim onun önerileride önemli

Yükleniyor...