En iyi oynayan Takım?

Bu sezon lig de en iyi oynayan Takım hangisi? Adaletli olun lütfen!!!

• Beşiktaş
    0% (0)48% (11)37% (11)Oy Ver
  • Fenerbahçe
    43% (3)30% (7)33% (10)Oy Ver
  • Galatasaray
    57% (4)22% (5)30% (9)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
1|24

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 23

• Beşiktaş en iyi topu oynayan takım şuana kadar ama puan durumuna bakıldığında diğer iki takımdan geride buda düşünülmesi gereken bir konu.

1|0
    0|0
  • Kara kartal

1|0
    0|2
  • Ben anlamadım beşiktaş iyi oynuyo gözüküyo lider değil cincon berbat diyoruz son 5 sezonun en iyi karnesini çıkarmış. Fenerim beni kanser etti zaten ama lider oldu enteresan yani

1|0
    0|0
  • olüsü lider Galatasararay
    fener bahcenin hedefide 1 milyon penalti = )

1|0
    0|0
  • her hazam her yer de KARTAL

1|0
    0|0
  • Beşiktaş daha derli toplu görünüyor

0|0
    0|0
  • tabiki beşiktaşşşş

1|0
    0|0
  • Bir Galatasaray lı olarak beşiktaş kanka

1|0
    0|0
  • Tabikide Beşiktaş.

1|0
    0|0
  • Galatasaray

0|0
    0|0
  • Beşiktaş Fenerbahçe derbisinden de anlaşılacağı üzere en iyi oynayan takım Fenerbahçe

1|1
    0|1
  • sıklarını verdigin 3 takımda berbat sıralamaya bakmamak gerekir futbol anlamında kasımpaşa guzel futbol oynuyor

0|0
    0|0
  • beşiktaşın ilk 5 macı çok kolay rakipler oluyor kazanıyorlar sonra biz en iyiyiz şampiyon olacaz fenerbahce geliyor karsısına pozisyon bulamadan 2-0 yeniliyorlar sonra hakeme laf atıyorlar. ligi her zamanki gibi galatasaray fenerbahce domine edecek beşiktaşın bu yüzyıl içerisinde şampiyon olacagını düşünmüyorum.

0|0
    0|0
  • Galatasaray

0|1
    1|1
  • mersin

0|0
    0|0
  • Bursaspor ,,, ezik bjklilerde iyice moda girmis yine hersene aynı sey oluo bir b*k olmuyo iste kasmayın gerci 8 yılda bir kere sevindiriyolar sizi o ayrı,,, bursasporlu olarak soyluyorum trde 2 buyuk takım var biri gs biri fb

0|0
    0|0
  • hiç biri

0|0
    0|0
  • Fenerbahçe ve Beşiktaş...

0|0
    0|0
  • şu takımların hangisi sence iş yapar bende sana sorayım fanatık galatasarylıyım ama hepsi hıkaye :)

0|0
    0|0
    • Fanatik Beşiktaş'lyim cevap yeterli bence istersen UEFA ya bak anlarsn bu lig de fenerden baska takimin sansi yok zaten

• yav ALLAH aşşkına fenerden başka sans yok derken ceyrek fnal oynar mansındamı dıyosun gecelım o işleri bana kupayı alıp gelecek guevnci verecek takım lazım gururlu yenılgılere artık karnım tok bı donem galatasary yaptı bu işi ondan sonrada çıkmadı ve çıkmazda bızım futbolumzda ekol sisitemımız olmadığı surece ve futbolculrdakı zıhneyt değişmediği surece

• sen bile futboldan zeerre kadar anlamıyosun zihnyete bak en ıyı cvbı sırf beşktalı diye bırını secmışın havasın sen de kızım hıkaye yapma bana :))

• Galatasaray 4+4+4 sistemini getirdi her maç 4 yiyerek Fenerbahçe eh işte 2 yıldır Avrupa'ya gitsek keşke diyor, Beşiktaş ise oynamaya devam ediyor :)

0|0
    0|0
  • Bir galatasaraylı olarak beşiktaş diyorum utanarak

0|1
    0|1
  • Antep sencermen :D

0|0
    0|0
  • trapzon adam değil mi kız

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Galatasaray demek istesem de Beşiktaş. Gerçekten Ba olsun diğerleri olsun harikalar

1|1
    1|0
Yükleniyor...