Karın kası ve kız tavlamak

Aramızdaa üçgen vucutlu karın kası olan erkekler var mı ?Nasl başardınz bnu ?Kız tavlamada etkisi çok sanırım ?Karın kasını goren geliyor mu :) Kızlar erkekte karın kası çok mu seksi :) tipsiz adamlar bile karın kası yapınca çok seksi oluyormuş

0|0
7|7

En İyi Kız Görüşü

• valla ben ilk görüşte birinden sırf göbeği var diye soğudum karın kası çekicilik katar bnce :p

0|0
    0|1

Kızlar Ne Diyor 6

• tercihen böyle üçgen flan yapanlardan hoşlanmıyorum bıde gercekden çok çok önemliymiş gibi her fırsatta gösterme merakları oluyor kaslarını Karın kası yapana kadar Biraz beyin kası yapsalar daha iyi !

0|1
    0|1
  • Baklava gibi karın kası olmayan erkekler üzülmeyin ; link :)

0|1
    0|0
  • öööögg!

0|0
    0|0
  • Işığı gören sinekler gibiyiz karın kasını gören geliyo gören geliyo.

0|0
    0|0
  • kızlar nasıl seviyor anlamıyorum ..ben iğreniyorum üçgen vuctmuş çokk komik :D

0|0
    0|0
  • Bööö :D

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• kas değil fit bir vücut her zaman daha iyidir

ben erkek olarak nasıl kaslı bir kadın istemezsen kadında öyledir

0|0
    0|0
  • karın kasını gören geliyor arkadaş. sokağa çıkamaz olduk.

0|0
    0|0
  • Göbekli olmas mı, la ben böyle daha seksiyim :))

0|0
    0|0
  • ben boksör düm kickboks a geçtim resmi maça da çıktım tipimde var vücudum da iyi ama hiç sevgilim olmadı hatta göğüs kaslarını hastalık sanan kızlar bile vardı alakası yok :D

0|0
    0|0
    • ciiddn mi ? hacı senden iş yok mu şşş

• güzel yorum ayrıca karın kasını öyle herkez çıkaramaz düzgün kalite spor yapması lazım BODY hariç ben onu spor gözü ile görmüyom

• benm karın kasım var sevgilm seviyor

0|0
    0|0
  • BENCE KARIN kası yapacagına erkekler BEYİN kası yapsa çok daha iyi olur

0|1
    0|1
  • 3 sene boyunca düzenli olarak beslenip de spor yaparım diyorsan o zaman yap.yoksa mükemmel olamasın

0|0
    0|0
Yükleniyor...