Sizce sevgilime ne yazayım bu durumda?

erkek arkdaşıma birkaç gün konusmayalm dedim dün gece tartıştıktan sonra, bugün de mesaj attım smsim bugün bitiyo haberin olsun dün söylemeyi unuttum dedim. cevap bile vermedi.. şöyle güzel bi mesaj yazmak istiyorum? tabi özür filan değil... cevap yazmadığı için..

0|0
5|4

En İyi Kız Görüşü

• Bence hiç yazma bırak o yazsın sadece burnunu kaldırmış olursun onun o kadar.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• Bu ne perhiz bu ne lahana tursusu. Hem cocuga bir kac gun konusmayalim diyorsun hem de diyen sen degilmissin gibi mesaj atiyorsun. Bence bir mesaj daha gonderme denge sorunun oldugunu dusunebilir.

0|0
    0|0
  • ilişkiye ara vermek, ilişkiye zarar vermekle aynı şeydir...

0|0
    0|0
  • birkaçgün konuşmayalım demişsin ya ondan cevap atmamış işte onu yargılaman saçma ötesi olmaz mı :)

0|0
    0|0
    • ama bi cevap yazabilirdi..ben öyle yapmıyorum .

• bir şey yazmana gerek yok

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Havalı mesaj yazayım derken yine onu havalandırmış olursun. Gene cevap vermez daha çok üzülürsün boşver bence de.

0|0
    0|0
  • sende o sana mesaj attığında cevap verme sen ne kadar mesaj atarsan o kadar şımarır oda.

0|0
    0|0
  • Yapmayın boyle yazık..

0|0
    0|0
  • Erkek arkadaşın seni gerçekten sevseydi birkaç gün görüşmeme olayını kabul etmezdi ki attığın mesajada cevap vermemiş bence bu saatten sonra birkaç gün değil hiç görüşmemek lazım

0|0
    0|0
Yükleniyor...