Gerçekten çok merak ediyorum bunu

kızlar biraraya geldimi konuşmadığı erkek dedikodusunu yapmadığı kız kalmaz erkekler biraraya gelince sadece futbol mu konuşur kızlardan da bahseder mi? merak işte.

0|0
3|8

En İyi Erkek Görüşü

• futbol her zaman denir ama ben futboldan çok daha fazla konustugunu dusunuyorum erkek lerin kızlar da olabılır sıyaset de olabılır kızlar konusunu acmak bıraz sıkıntı olabılır ama acılınca arkası gelır

1|0
    0|0
    • neden sıkıntılı ki

• tanıdık cıkacaksın ozelden yaz mıllete sewgılımı mı anlatım :D

• nerden tanıcan sen beni yaaa pardon abarttm zatn

Erkekler Ne Diyor 7

• erkekler bir araya geldiğinde kesinlikle önce görüşmedikleri zamandan beri ne yaptıklarını yaşadıkları olayları tartışırlar kız konusu açılır ama dedikodusu olmaz yani benim çevremde bu işler böyle :D

0|1
    0|0
    • kızlardan nasl bahsediyorsunuz o zaman ne konuşuyorsunuz

• bu kız bununla çıkıyor tarzı sohbetler ki bununda olması gerekiyor arkadaş ortamında ki sevgilisi olan kız başka erkek tarafından sevgi anlamında yaklaşmasın tabi bazı abazalara göre konu değişir ama benim arkadaş ortamı böyle diğer arkadaşların ne konuştuklarını bilemem kişilil meselesi :D

• çarlinin melekleri konu başlığıdır her zaman

0|0
    0|0
  • Açılırsa ,Artık,Yalan Gerçek,Abi Şu Konuştugum Kız Vardı Ya Hani, Yedim Onu Geçen Gibi Muhabbetler Döner...

0|0
    0|0
  • bahseder

0|0
    0|0
  • askerlik .kızlar ,ve spordan bahsedebılır ...

0|0
    0|0
  • ne futbolu ya..

0|0
    0|0
  • o iş tamam kanka dedim mi anlaşılır

0|0
    0|0
    • hah haah fazla lafa gerek yok biz bu kadar konuşuyz yeter diyosn

• sen tek saatlerde gir bu siteye fazla gelebilir senin proflugun

• yeter artık ya sana mı sorcam ben kendi aklını kendine sakla nadide beyin hücrelerini de benim için yorma

Kızlar Ne Diyor 3

• Bahseder.

0|0
    0|0
  • Neler demiyolarki

0|0
    0|0
  • bende geçen gün sevgilime sordum ne konuşuyonuz siz sünnet falan dedi ahahaha

0|0
    0|0
Yükleniyor...