İftiraya maruz kaldınız ne yapardınız ?

Sevgilinizi deliler gibi seviyorsunuz ciddi ilişkiniz var ma onun arkadaşı hakkında dalga geçmek maksadıyla bşka bir arkadaşınızla tipi falan var cocuğun bende olsa o tip ama dünya ahretlik kardeşim diyosunuz ''' ve sevgiliniz mesajları görüyor tesadüfen .siz doğal karşılıyorsunuz yüzününe gülüyorsunuz fakat o sizi dövüyor..

Demek benm arkadaşımda gözün var sen kaşarmışsın diyor ve terkediyor..inandıramıyorsunuz ve bitiyor herşey aramayıp sormuyor Ben şimdi ne yapayım Siz olsaydınız sucsuz yere terkedilseydiniz ne yapardınız?

Güncellemeler:
yaa Beyefendiler lütfen siz sevgilimin yapdığı Normal mi ona cevap verin yok bana kaşar diyemez falan ciddi cevap verin lütfen

0|0
2|3

En İyi Kız Görüşü

• 'Dövüyor' kısmına kadar gayet rahat bir şey olmaz diyerek okudum ama kızım kafan yerinde mi?

Dövmüş diyorsun!

Bir daha sakın o salak herifle konuşma.

1|1
    0|0
    • ya canım benim Ne yapayım buna peki o kadar çok emek verdim ki annemin karşısına bile geçtim çok utanıyorum kendimden ilkgözağrımdı o benim :(( sonum olacakdı...o kadaar kötüyüm ki su an ne yapsam bilemedim biliyorum sessiz kalsam arar sorar beni ama bi hafta ya da bi ay sonra belki de hiç :(( ben suçlumuyum sence dalga gaçmiştim

• Bütün bunlara rağmen barışmak istemen evet çok saçma. Ve anneni karşına aldın diye onun seni bu şekilde ezip sövmeye hakkı yok.

Alnını karışlarım öyle yapacak adamın.

Erkekler Ne Diyor 3

• Dün cevapladık be kızım

0|0
    0|0
    • abi bse olmadı susuyoruz karşılıklı ses yok korkuyorum benden vazgeçtiyse eğer :(

• bende o anki sinirle terkederdim kaşar felan diyosun çok ağır

0|0
    0|0
  • kaşar diyen ağzını kırarım öyle şutlarım

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• ya sana guvenmıyorsaa bırak gıtsın bı ılskıde sevgı onemlıdır.

0|0
    0|0
Yükleniyor...