İftiraya maruz kaldınız ne yapardınız ?

Sevgilinizi deliler gibi seviyorsunuz ciddi ilişkiniz var ma onun arkadaşı hakkında dalga geçmek maksadıyla bşka bir arkadaşınızla tipi falan var cocuğun bende olsa o tip ama dünya ahretlik kardeşim diyosunuz ''' ve sevgiliniz mesajları görüyor tesadüfen .siz doğal karşılıyorsunuz yüzününe gülüyorsunuz fakat o sizi dövüyor..

Demek benm arkadaşımda gözün var sen kaşarmışsın diyor ve terkediyor..inandıramıyorsunuz ve bitiyor herşey aramayıp sormuyor Ben şimdi ne yapayım Siz olsaydınız sucsuz yere terkedilseydiniz ne yapardınız?

Güncellemeler:
yaa Beyefendiler lütfen siz sevgilimin yapdığı Normal mi ona cevap verin yok bana kaşar diyemez falan ciddi cevap verin lütfen

0|0
23

En İyi Kız Görüşü

• 'Dövüyor' kısmına kadar gayet rahat bir şey olmaz diyerek okudum ama kızım kafan yerinde mi?

Dövmüş diyorsun!

Bir daha sakın o salak herifle konuşma.

1|1
    0|0
    • ya canım benim Ne yapayım buna peki o kadar çok emek verdim ki annemin karşısına bile geçtim çok utanıyorum kendimden ilkgözağrımdı o benim :(( sonum olacakdı...o kadaar kötüyüm ki su an ne yapsam bilemedim biliyorum sessiz kalsam arar sorar beni ama bi hafta ya da bi ay sonra belki de hiç :(( ben suçlumuyum sence dalga gaçmiştim

• Bütün bunlara rağmen barışmak istemen evet çok saçma. Ve anneni karşına aldın diye onun seni bu şekilde ezip sövmeye hakkı yok.

Alnını karışlarım öyle yapacak adamın.

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 3

• Dün cevapladık be kızım

0|0
    0|0
    • abi bse olmadı susuyoruz karşılıklı ses yok korkuyorum benden vazgeçtiyse eğer :(

• bende o anki sinirle terkederdim kaşar felan diyosun çok ağır

0|0
    0|0
  • kaşar diyen ağzını kırarım öyle şutlarım

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• ya sana guvenmıyorsaa bırak gıtsın bı ılskıde sevgı onemlıdır.

0|0
    0|0
Yükleniyor...