Spordan Sonra Acıkmak?

Spor yapıyorum 4-5 kilo vermek için fakat spordan sonra çok acıkıp çok yiyorum. Tavsiyeleriniz nelerdir?

Güncellemeler:
Sabaha kadar beklemiyorum spordan sonra bir şeyler atıştırıyorum ama bazen fazla kaçırıyorum yemeği çok acıktığımdan Çorba güzel bir öneri meyve de. Ben çok acıktığım için aparat şeyler yiyip uyuyunca açlığımı unuturum diyorum.

0|0
3|2

En İyi Kız Görüşü

• Benimde açsam açligim gidiyor.
    aciyorsan ye bir şey olmaz.

0|0
    0|0
    • Bünye farklılığı herhalde.
      Sporun bir anlamı kalmıyor yersen de.
      Yorumunu anlamak için Uğraştım baya :)

• Sözlere odaklanınca yazdığım tuhaf oluyor.

• Muhtemelen :)

Kızlar Ne Diyor 2

• Diyetin püf noktası aşırı acıkmadan yemektir az ama vaktinde yemek sporda da girmeden önce yemek yiyebilirsin çıktıkdan sonra elma benzeri şeyler yemeni öneririm

0|0
    0|0
    • Aynen tok ve akşamları gidiyorum. Spordan sonrayı meyve tarzı şeylerle geçiştirip, çok yemek istesem bile uyuyarak kahvaltıya kadar dayanabilirim.

• hayır ama spor ile ilgim var baya :) zamanında 96 kilo idim 72yim şu an allaha sukur :D

• 72 de fazla boyun mu uzun?

• Ağır şeyler yememelisin

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• yemeyeceksin olay o zaten. Vucut besine ihtiyaç duyacak yağlarından tüketmeye baslayacak. sen yemek yersen o yediğini alır yağlarına dokunmaz sende boşa harcadığın saatlerle kalırsın

0|0
    0|0
    • İlk önce yağlar mı eriyor ki. Karbonhidaratlar Yağlar Proteinler değil mi sırasıyla

• Karbonhidratlar depolanmıyor dönüşüyor yani spordan 1 saat sonra yemek yiyelim o zaman :)

• neyse aynı şeyi söylemekten bıktım dediğiniz gibi olsun

• spordan sonra yemen gerekiyor zaten ama kaliteli şeyler yemelisin.
    örneğin tavuk, ton balığı vs.

0|0
    0|0
    • 1.75 Boy 76 kilom var. hem kilo verip hemde body yapmak istiyorum.

Yükleniyor...