Eski sevgilimi özlüyorum, eski günleri çok arıyorum

eski sevgilimi çok üzdüm. onunlayken sevgimi ona tam olarak gösteremedim hep sorun yaaarattım eski günleri çok arıyorum ama zamn akıp gitti :( o benm için çok değerli onu hala kazanmak istiyorum.ama cesaret bulamıyorum çünkü ondan defalrca ayrıldım ve geri döndüm bu ayrılığımda yine döndüm ama beni affetmedi.:( ben ne yapıcam ya yoluma bakamıyorum bide ona son olarak mesaj atma demiştim kesin bir daha atmaz :(

0|0
4|1

En İyi Kız Görüşü

• İyice düşündüysen ve hazırsan gerçekten onunla olmayı istiyorsan telefon aç. görüşebilme imkanınız varsa görüşün hemen söyleyemezsın yavaş yavaş hissettir bunu en sonunda onsuz yapamayağını sevdiğini söyle kendini daha fazla üzmemiş olur aklında soru işaretleri kalmaz.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• o ılıskıden adam olmaz

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• defalarca ayrılmışın sevsen zaten o kadar cok ayrılık olmazdı.

0|0
    0|0
  • valla öyle bi eşşeklik bende yaptım ama seviyorsan herşeyi ona açık açık anlat sevdigini pişman oldugunu falan diye mesaj at hiç bişey yapmazsa sende bırak onu artık olmaz

0|0
    0|0
  • eee yazık edmısn o da bunalıp yorulmusdur bıraz zamna bırak vee zamn gecdıkden sonra yuzyuze knusmayı denee duzelecgne daır sozz ver sevıorssa zaten olumlu bırsey soyluyeckedır

0|0
    0|0
Yükleniyor...