Veda !!! bir yerden veya bir kişiden ayrılırken

nasıl veda edersiniz ? ben gidiyorum deyip çekib gidermisiniz yoksa kısada olsa veda konuşması yaparmısınız ?

bugünden sonra siteden ayrılıyorum , güzel şeyler paylaştığımı düşünüyorum , sizdede tsk ederim sorduğum sorularda fikirlerinizi paylaştığınız için , kırdıklarım, üzdüklerim olmuş olabilir affınıza sığınarak , sizlere veda ediyorum ;) her şey gönlünüzce olsun HOŞÇAKALIN !

0|0
812

En İyi Erkek Görüşü

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 11

• Nereye ya, daha karpuz keseceydik. :)

Espri bir yana gitme! Ara ver ama gitme! Buradan gitmeni gerektirecek ne var ki? Seni yoran, bıktıran bir durum mu var? :(

1|0
    0|1
    • ara veriyorum ama gitmiyorum , gelipte dönmemek , dönüpte yazismamak var bu yüzden kendine iyi bak büyük adam ;)

• Helalleşmek gerek

Kayahan'ın dediği gibi

yolu sevgiden geçen herkes bir bir yerde buluşur.

Teşekkürler Sevgi dolu insan

sıradan dünyamı renkli ışığınla aydınlattın.

hakkım varsa helal olsun

sen de hakkını helal et .

1|0
    0|1
    • tsk ederim abicim sende benim hayatime renk kattin kese daha önce sohbet etme imkanimiz olsaydi :( sunu unutma sen gercektem melek gibi adamsin , yengem kiymetini bilsin yoksa ben bildiririm :d

• iki melek karşılaşınca birbirini tanımazmış hemen

ayrılık anında bıraktıkları ışıklı izi görünce

anlarlarmış birbirilerinin kanatlarına dokundular.

yolculuğun güzel olsun canım kardeşim :(

• çok duygusal bir yazı yazmışsın..çok güzel değerli bir üyeydin.seni kaybetmek çok üzücü..hoşçakal yalan dünya..arkadaşım..

1|0
    0|1
  • Değerliydin.Gitmeyeydin iyi olurdu ama.Neyse işte.Diyilebilecek birşey yok.Sana da HOŞÇAKAL.Neden hüzün çöktü üstüme be.Onu da anlamadım yazarken çok saçma bir şekilde.

1|0
    0|1
  • Ablaaa nereye gidiyorusuuuuunnn.

Sebep nedir, biri canını mı sıktı söyle bana onun canını sıkıp suyunu çıkarıyım.

1|0
    0|1
    • ablam bu siteden sadece can sıkıntısındanmi gider ? beni kiranda olmadi üzende olmadi :) ben biraz ara veriyorum ablam ;)

• Peki o zaman sorun yok; zaten bende çıkmayı düşünüyom çok amele kaynıyo :P

• hiç vedalaşmaları sevmedim , sevemiyorum da :S:S:S

o yüzden hayatımda olan bir çok kişiden önce ölmek istediğim olmuştur

1|0
    0|1
  • yolunuz acık olsun hersey umarım ıstedıgınız gbı olur saygı ve sevgılerımle

1|0
    0|1
    • tsk ederim insallah yolumuz acik olur cok uzun bir yol var gidecegimiz ;)

• Hayırlısı Rabbımden herseyın hayırlısını ısteyın o Herseyın en ıyısını bılır

• ben bisey demem sirtimi donup giderim

1|0
    0|1
  • güle güle

1|0
    0|1
  • heyyyyy ben yeni gemiştim yeni tanışmıştık öyle olmuyor ama

ben hakkımı helal etmiyorum sen gidersen

0|0
    0|1
  • ceketimi alır çıkar giderim.

0|0