İnsan ne için yaşar?

Her insanın hayata bakış açısı,hayattan beklentileri, görüşleri, değerleri, algıları, hisleri,kaygıları farklıdır...

Sizin yaşama gayeniz nedir?

0|0
1122

En İyi Erkek Görüşü

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 21

• benim gibi salaklar bazen onu para için terk eden kız için yaşar acaba der ben bunu tercih edersem bundan daha fazla para alrmıyım diye alsan ne olacak mal almasan ne olacak hee seni para için satan kızdan ne hayır bekliyecen

1|1
    0|0
  • Allah için...

1|3
    0|0
  • adam gibi adam olmak. bence bu cümle herşeyi kapsıyor..

1|0
    0|0
  • beşiktaş için yaşar

sevdiği kadın için yaşar

anason tadı için yaşar

yaşamak için o kadar çok sebep var ki!

0|0
    0|0
  • mutlu olmak ve mutlu etmek için...

1|0
    0|0
  • hayat catlamis bir bardaga benzeer yegen icsende tukenir icmesende... gayen olsada yasayacaksin olmasada sadece ecelin gelmesini beklerken cirpiniyorsun hepsi bu

1|0
    0|0
  • Mevcut olan yaşam enerjisini tüketene kadar yaşamak ile mükellefim...o halde zevk alalım

1|0
    0|0
  • mecbur olduğu için yaşar insan

ulvi değerler yaratır beynin de ki kendi kendini kandırıp gaza getirip bu pohtan dünyada mücadele edebilsin

1|0
    0|0
  • Sevmek ve sebilmek için

1|0
    0|0
  • daha fazla patates yiyip daha çok içmek için :/

1|0
    0|1
  • ideallerini gerçekleştirmek ve başarılı olursa bunun zevkini çıkarmak için yaşar.

1|0
    0|0
  • Daha önce yazmıştım gene yazayım;

Hayatımı oturttum zevk-ü sefa yörüngesine, çılgın gibi elipsler çizmekteyim 3<

0|1
    3|4
  • İnsan mutfak ile tuvalet arasında bir borudur...:))

0|0
    0|0
  • shaolin tapınağına gidiyorum dünyevi zevklerden arınmaya.. kafayı kazıtıp turuncu rahip elbiseleriyle gezicem

5 yıl falan kalırım mna jointas

1|0
    0|1
  • cruise control'ü olan bir araba almak için yaşıyorum son bir kaç saatir yaşam gayem bu oldu :)))

1|0
    0|0
  • Bu soru ancak 25-29 yaş aralığında olan bir kadından gelebilirdi zaten. Keşke bu soruyu insanlar kendilerine 19 yaşında sorsalar. Bu sorunun cevabı ise çok basit ve kendi içinde karmaşık.

İnsan sadece mutlu olmak için yaşar.

0|0
    0|0
  • şu an boşa yaşadığımızı düşnüyorumm bie şey için yaşayan yok.

0|0
    0|0
    • Sagol beni Yorumunla Güldürdün , Dogru demisin Ölümü Sessiz sedasiz bekliyoruz her nekadar ilerledigimizi düsünsekde bu hayatda Aslin herbirimiz ayni Nokdadayiz.

Dogrumu Efem :) ) )

• soruya vvermiş oldugum cevabı sağlamlaştırdın :D doğru efem:)

• yemek içmek gübre üretmek

0|0
    0|0
  • bilinmezlik

0|0
    0|0
  • haaaa :)))

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    1

Kızlar Ne Diyor 11