Empati yapar mısınız ?

Hiç kendinizi başkasının yerine koyup da öyle düşündüğünüz olurmu ?

Empati yaparmısınız ? yoksa kendi doğrularınızla mı yaşarsınız ?

Güncellemeler:
KİM BU YA! BENİM SORUMA CEVAP VERENLERE EKSİ VERİYO!

BENDEN ÖTÜRÜ YARASI OLAN, BENİMLE HALLETSİN İŞİNİ.

0|0
11|5

En İyi Kız Görüşü

• yaparım fazlasıyla

0|1
    1|2

Kızlar Ne Diyor 10

• Ben en çok çevremdeki dostlarım ya da arkadaşlarım herhangi bir olayı durumu anlatıp benden fikir istedikleri zaman yani benim düşüncemi sordukları zaman empati yaparım bir de biriyle olumsuz bir şey yaşadığımda ona haksızlık etmemek için,kendimi sorgulamak adına empati yaparım.

0|2
    1|2
  • Yaparım, hatta hiç tanımadığım insanların acılaırnı bile kalbimde hisseder onlar için üzülür dua ederim...

0|1
    1|2
  • kendi doğrularımda benim için önemli ama empati yaparak insanların duygularını biraz olsa anlamak iyi bişey bence.

0|1
    1|2
  • başta kendi doğrularımla yaşardım son zamanlarda birini çok kırdım bundan dolayı empati kurmaya başladım gayet iyi gidio empati...

0|1
    1|2
  • arada yaparımda burda çok iyi empati yapan biri vardı

0|2
    1|2
  • Empati yapmaya çalışırım hep.

0|1
    0|1
  • Başta sinirlendiysem yapamam ama sakinleştiğim de kesinlikle empati kurup ona göre davranırım

0|1
    1|2
  • empati yaparım ve insan hep yapmalı bence

0|0
    0|0
  • Cıkss koymadım hiç empati yapmadım.Kimseyi kötülemediğim üzmediğin yermediğim aşağılamadığım sınıf katagorisi yapmadığım için

0|1
    0|2
  • Mesela siz erkekler anal seks sırasında kadının yerine kendinizi koyarmısınız hiç.İşte gerçek empati budur..

0|1
    1|2
    • Cano, sen naaaptın ya. Konuyu anal sex e getirdin.

Bizim b* k yoluyla işimiz yok. Hak yolu varken

• Hehe senin yoksa başkasının vardır.Bu soruna bi sen mi kendi kendine cevap vericen elbet okuyan çıkıcak.Eksi için teşekkürler.Dikkat ette puanların eksiye inmesin birden.

• onu eksi verene söylersin. Benim sorularına cevap veren kimseye eksi vermem. Sıkıntı yok, benim puanla işim yok. (.

Erkekler Ne Diyor 5

• ben bir empatım

0|1
    1|2
  • hayatın içine girerseniz..yaşarsanız...insanları anlamak için empati yapmanızada gerek kalmaz!

0|1
    1|2
  • Eskiden yapardım artık ben ben değilimki başkasına yardım edeyim kafayı yedim :S

1|1
    1|2
  • yapmam

0|1
    1|2
  • yapmam yapğamam

0|1
    1|2
Yükleniyor...