Arkadaşlar sorum erkekler üzerine?

bir erkek vicut geliştirmeye kaç yaşında başlamalı sizce?

0|0
1|19

En İyi Erkek Görüşü

• 16 dan kesinlikle erken değil. Bana kalırsa 18 bile erken. Vücut gelişimini tamamlayınca en azından gelişim minimum seviyeye düşene kadar normal spor yapılıp yağ oranının az olması kafidir.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 18

• 16-17li yaşlar serbest testosteronun en yüksek olduğu yaşlardır. Vücut hem çatı olarak hemde kas yoğunluğu olarak gelişeceği için, daha estetik bir görünüme tam zamanında kavuşabilir.
    Çünkü 20den sonra vücut çatı olarak esnemez. Sadece kas olarak dolar ve vücut kalınlaşır. Bulk bir görüntü verir..

0|0
    0|0
  • valla jeff seid aklıma geldi sen bu soruyu sorunca herkes farklı birşey sölüyor kimi 16 kimi 20 ama biz bu işi meslek olarak yapanlardan daha iyi bilemeyiz yapan yapıyormu yapıyor aga

0|0
    0|0
  • 18-19 da vücut otursun

0|0
    0|0
  • 17 de baslamali ama ayak antremanlarini az yapmali, erken yasta basliyipta squat dediyimiz antreman tarzlari yapanlarin boyu fazla uzamiyo

0|0
    0|0
  • Neden sordun?

0|0
    0|0
  • ben 16 yaşımda başlamıştım.

0|0
    0|0
  • 20 falan bence

0|0
    0|0
  • gelişimini tamamladıktan sonra yapması gerekiyor yoksa boyu uzaması gereken boydan daha kısa kalıyor. ama şınav, mekik, barfiks gibi şeyler yapabilir bunlarda zaten yeterince iyi şeyler vücut yapar bunlarla da.

0|0
    0|0
  • 17-18 yaşından sonra başlamalı yani boy uzaması durmaya başladıktan ve kemikler yeterince güçlendikten sonra. küçük yaşlarda başlarsa çalışacağı ağırlıklar boyun uzamasını olumsuz yönde etkileyebilir.

0|0
    0|0
  • 15 kaslar devreye girmeye başlar

0|0
    0|0
  • 18 ideal ondan öncesi gelişim çağı olduğu için sıkıntı çıkarabilir

0|0
    0|0
  • 17-18

0|0
    0|0
  • en erken yaşda

0|0
    0|0
  • 20 yasinda basladim ama daha erken olursa daha faydali

0|0
    0|0
  • 22-23 gibi.

0|0
    0|0
  • sen kaç yaşındasın ona göre söyleyelim

0|0
    0|0
  • azgın teke sendromunu yasamaya basladıgında.

0|0
    0|0
  • Türkçe'ye yeni bir kelime ekledin. Vicut

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

Yükleniyor...