Ayrıldık biz n'apçam hadi bunu da yanıtlayın :|

bugün sevgilimle ayrıldık çok kavga çıkartıyormuşum bilmem ne . bu aşk denen şeyin acısı geçiçek gibi değil

0|0
10|13

En İyi Erkek Görüşü

• Welcome to our club diyorum :) zor olcak ama emin ol meyvesini alacaksın sabredersen. çok enterasan şeyler yapmak isteyeceksin kendini dizginlemelisin. Ramazan ayı geçtikten sonra her akşam dibi buz dolu bi jack daniels götür. insan en başta afallıyo ki bunun sebebi de bence alışkanlık olduğu için afallıyor. Ama emin ol çok daha iyilerine layık olduğunu göreceksin :) Şu bir gerçek eğer ortada gerçek aşk varsa ve eğer ortada gerçek sevgili varsa o kişi onun en çekilmiyecek anında bile çekmeli. Bunu tek ben değil Mevlana da söylüyor :) onun için kamyon sözlerinden bir alıntı :) Gitmek isteyene asfalt dökeceksin maksat rahat yol alsın :D böle bişi di :D

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 12

• Yarın birleşirseniz aynı soruyu istiyorum senden.

Bugün barıştık biz napcam hadi bunu da yanıtlayın :| Şeklinde lütfen.

0|0
    0|0
  • aşk dene şeyin acısı geçicek gibi değil mi.. dur daha bismillah bugün ayrılmışın.. 2 3 hafta sonra görürüm seni..

0|0
    0|0
  • Güldüm ha : )

Ne o öyle hadi bunu da yanıtlayın. Niye birleştiyseniz onun için ayrıldınız. Ha ne yapcam dersenseee son çare boğaz turu yapıp geri dönmemek başka bir yolu yok. Mümkün değil unutamazsın.

0|0
    0|0
  • geçiyor gecıyor ne ınsanlar sensıs yasayamam dıyor bır bakmısın sesnsısde yasıyorlar demekkı yasanıyor bıraz sabır zaman yardımcı olur sana..

0|0
    0|0
  • hadi ateistler bunuda yanıtlayın !1

0|1
    0|0
  • havuçlu tarçınlı kek yap.

0|0
    0|0
  • bana yakıl hayatın renklensin o zaman;)

0|0
    0|0
  • sen sevgiline yada onun sana aşık olduğunu mu sandın... hata ettin... aşk senin neyine...

0|0
    0|0
  • Aramıza hoşgeldin .

Herkez senin geçtiğin yoldan geçti . Buda geçer sende alısırsın .

0|0
    0|0
  • Ayrılıkta sevdaya dahil

0|0
    0|0
  • allah yardım etsin :(

0|0
    0|0
  • zamanla geçer

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 10

• zora gelince hemen ayrılırlar zaten

0|0
    0|0
  • valla aynı seyi bende yaşıyorum ayrıldım seviyorum ama çok kavga etmekten ayrıldık ama aşk acısı beter bişey

0|0
    0|0
  • Allah belalarını versin, pipileri kopsun insallah !

1|1
    0|0
  • bzaen çok zordur dayanmak bnde yaaşdım aynı acyı canım öyle bi acıdı ki...arkadaşlarınla gez dolaş neşeli şarkılar dinle kitap oku eminim ki kısa bi süre sonra onu unuttuğunun farkına bile varmayacaksın ...en önemliside onu unutmayı gerçekten iste...

0|0
    0|0
  • Zamanla geçer.

"Zaman her şeyin ilacıdır" demişler. Doğruda demişler :)

Benimde başıma geldi ve zamanla geçti gitti.

0|0
    0|1
  • Ask bu insana oyle acilar cektirir ki kursun bile acitmaz o kadar

0|0
    0|0
    • neden kzılar saf ve temizdir anlama ama şeytanlarıda var...ve kaldı ki aşk yoktur sadce hoşlantı vardırrrr bu hoşlantının sonucunda sevgi oluşur

• yaa çok üüzüldüm ins unutursun

0|0
    0|0
  • ilk günü mü ayrılığın?

0|0
    0|0
  • bize gel.

0|0
    0|0
  • zaman herseyin ilacıdır.. onu gözünde büyütme.. sıradan biri gibi gör ki cabuk atlatasın .. allaha sıgın hayırlısı buymus de tamam ? allah yolunu acık etsin

0|0
    0|0
Yükleniyor...