Kapat

Şu Mevlana sözleri olmasa eski sevgililere nasıl laf sokulacaktı acaba ?

şu face aleminde bir bakıyorum sevgilisinden ayrılan Hz.Mevlana'nın sözlerine saldırmış yok duanla doğmadın ki bedduanla öleyimler,yok ya olduğun gibi görün yada göründüğün gibi ollar vs. :)

0|0
1|9

En İyi Erkek Görüşü

• Mevlana ayrı biri zaten ama laf sokmak babında kullanımamalı sözleri çoğunlukla. Küçük İskender de hiç fena sayılmaz hani. :)) İşte birkaç örnek:

"Bana 'benden iyisini bulamazsın' diyen sevgilim: Ne gemiler yaktım ben, kıçı kırık bir sandalın lafı mı olur.."

”Senin hep ”seni seviyorum ama…” ların vardı. benimse ” ama seni seviyorum”larım …”

”Siz bir kelebeğe tutunuyorsunuz telaşla, onu incitmeden, kelebek telaşla geldiği tırtıla tutunuyor

insan bu, azat etmek de gerek korkmayın,…unutuluyor!”

”Git gidebildiğin yere kadar.. bu limanda kaybettiğim ilk gemi sen değilsin! ama şunu unutma! rıhtımda kalanı değil, çekip gideni vurur fırtına…”

”B grubu kan bankasıydım sana.. seninse sıfır’dı kan grubun..

tek farkımız buydu işte..’sadece’ sen herkese veriyordun…”

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Erkekler Ne Diyor 8

• her cümlesi ilaç tadında...

0|0
    0|0
  • mevlanın sevdiğim sözlerinden bitanesi

hamdım piştim yandım

1|0
    0|0
  • mevlana o sozleri ilahi ask icin demis facedeki ergen embesiller birbirine laf soksun diye degil lan mevlanayida kullaniyorsunuz ya pes

2|0
    0|0
  • mevlana'da tee ozamnlar ben öyle esaslı laflar edeyim ki face'te popi olayım birbirlerine laf soksunlar demiştir ileri görüşlü adam yahu. mezarında ters dönüyor mudur acep

0|0
    1|0
    • senin türkçen kaçtı evladım ? bu cümleden ne anladın sen nalat bakayım bana ? mezarında ters dönmüşmüdür acep derken soruya ve onun laflarını popi yapan özenti gençliğe bir isyandı yorumum sen lafları neresinden anlarsın ? :)) komik olma kaybol

• "ummhnn" laf sokup engellemişsin bir de keşke lafı da doğru yerinden anlasaydın ;)

• ama olsun Mevlana sözlerini kendimize ilke edinebiliyorsak ne mutlu bize bende öyleyim mesela :))

0|0
    0|0
  • nejip fazıl kısakürek i unutma onunlada laf soka bilirsin...:)

0|0
    0|0
    • oo Üstad <3 onu unutmuşum bak doğru oda var :)

• işin sırrı onda helede youtubede bir videosu var bomba istersen gönderirirm

• Duanla doğmadım ki bedduanla öleyim Mevlana sözü değil :) Şarkı kızım o

0|0
    0|0
  • aman laf soktun başın göğe erdi

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

Yükleniyor...