Kendimi çirkin buluyorum neden bilmiyorum

Ben 1.75 boyunda kıvırcık saçlı kahverengi gözlü hatları iyi olan biriyim. Dışarı çıkınca herkes bana bakıyor ama bu bakışlar beğendikleri için mi yoksa çirkin olduğum için mi bilmiyorum :s

0|0
1|9

En İyi Erkek Görüşü

• çirkin kadın yoktur bakımsız kadın vardır kendini bu kadar ezme eminim sende güzelsindir

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• sana güzelliğinden bakıyorlardır çikin olsan bakmazlar zaten

iç geçirip benimde böyle bir sevgilim olacak mı yada teklif etsem arkadaşım, sevgilim olmayı kabul eder mi düşünceside hasıl olabilir

0|0
    0|0
  • Sana öyle geliyordur :) ayrıca boyunda uzun sayılır bir bayana göre dikkat cekmen normal bide topuklu flan gıyıyorsan 1.80 buluyorsundur :)

0|0
    0|0
  • Gizli olarak sormasaydın illaki güzel ya da kötü eleştiriler alırdın ama senin özgüvenin yok o seni aşşalık gibi bile hissettirir

0|0
    0|0
  • görmeden birşey diyemem insan kendini beğenmedikten sonra dünya begense ne yazar tabii bunun tersi içinde aynı durum geçerli önemli olan senin ne düşündüğün.

0|0
    0|0
  • kendıne güvenın mı yok ?

0|0
    0|0
    • güvenim var ama çelişkili

• insanların ne dediğiyle yada sana bakış açısıyla neden ilgilenıyorsun kı ? sen kendını bılıyorsan zaten bunların hıc bır anlamı kalmaz dıye dusunuyorum ..

• bırak bu ayakları kız :))

0|0
    0|0
  • caps ver arkadaşım.ne bilek biz senin güzel mi çirkin mi olduğunu

0|0
    0|0
  • kesin çirkinsin

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• erkekler çirkinin önünden bile geçmezler birde bakacaklar sanmam merak etme sen güzelsin diye bakıyolardır az kendine güven

0|0
    0|0
Yükleniyor...