Arkadaşlar ben fitness hocasıyım. Amacım lazar Angelov kıvamına gelmek. Siz nasıl değerlendiriyorsunuz?(RESİMLİ)?

Çok şişmiş diyenler olabılır... Ama bu adamda Yağ yok... Hanı oyle balon gıbı sısırmemıs... Bu kalıtelı kas yapmıs.. ona gore cevap ıstıyorum

lh3.googleusercontent.com/.../aDfeWQeMzEdbDOtt2XMXnw3V4wSY_p1AJxXw2bWufdKJJNMtnSqwblmLTd4NkdtZKZQLMVesetGqaHIjXXsmFofexdIU3gUCcpki_9ZkHLTV82z0Q0DIrvVt28RXUtduLzb6piAg7sCbWrlWvkga6lFVUWM=w313-h469-nc

0|0
2|2

En İyi Erkek Görüşü

• senin kasların biraz daha az gibi grldi bama ama harbi mükemmel bir vucudun var ben fitneesa gidecektimde dershane çok sıkıyo haftada 6 gün dershane okulda var yani imkanım yok siz kaç senede böyle oldunuz

0|0
    0|0
    • benım. kıvamda olman ıcın ıyı beslenmen lazım ve haftada en az 4 gun gelmen lazım...3 4 yıl suruyor. yanı bıraz zor

• yok pes etme.. gene gıt... bır bakmısın vucud. yerıne oturmus... ve bıyerden sonra zevklı oluyo.. ama sabretmen lazım

• aslında geçen sene gittim başlamadım sadece gittim görüştüm işte babamla birlikte ücretinide verdim benden sağlık raporu istedi doktora gittim o gün doktorda fitnesta napıcan bırakınca kilo alırsın falan dedi zaten ben zayıf değilim alsam ne kadar alıcam derken babamı kandırmış alamadık gidemedim boyum 181 kilom 73 yoksa kaslı güzel bir vucudum olmasını giydiğim üstüme oturmasını bende isterim

Kızlar Ne Diyor 2

Erkekler Ne Diyor 1

• İyi hoşta. O vucudu yapsan bile, onu koruyabilmek için hayatından birçok şeyi feda ediceksin. Gereksiz.

0|0
    0|0
    • orası oyle... zaten en fazla 5 10 sene korursun. sonrasında ıstesende olmuyor. kaslar erıyor cunku

Yükleniyor...