Kol kası çıktı yardım?

2-3 aydır vucud sıkılassın diye spor yapiyodum bu arada ne kiloluyum ne zayıfım ortasi omuzla dirsek arasindaki yeride sıkılastirmak için 1 ay boyunca agirlik kaldırdım sıkılaştı ama erkeklerdeki gibi kas çıktı görüntüsü hic hosuma gitmiyo ne yapmalıyım yardımmmm

0|0
1|13

En İyi Erkek Görüşü

• azıcık varsa kalsın bısey olmaz kol calısma ama sakın

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 12

• At bi' biceps caps'i asdmlşsdgh

0|0
    0|0
  • erkekler gibi çıkması imkansız gibi bişey kas çıkr tabi ama erkekler kadar çıkmaz. steroid kullanmadan o kası yapamazsın.

1|0
    0|0
    • bal gibide çıktı

• çıkar ona bişey demiyorum ama erkekler kadar çıkmaz hemde 2 - 3 ayda imkansız bir şey. :D

• ağırlık elimin altinda oldugu icin her bos kaldigimda kaldiriyodum ondanda olabilir var mı bir yöntemin ya ne yapacam ben bir kıza hic yakirmam kası korktugum basima geldi

• doğal yollardan beslen ve beslenmeye cok dikkat et tozları ve steroidleri falan kullanmazsan spor yapmış bir erkek gibi olmazsın ama hiç spor yapmamış erkeklerden daha iyi olabılırsın kotude durmaz :)

0|0
    0|0
  • gunaydın hanımabi :P

0|0
    0|0
  • Protein alma pek :)

0|0
    0|0
  • :))))) bana yumrukçaksana

0|0
    0|0
  • Keşke bende yapsam.

0|0
    0|0
    • Sporu bırakınca vücudun zamanla orjinal haline geri döner.

• kas inince sarkma yapmazmi

• O sporu uzun süre yapanlar için geçerli 5 - 6 yıl falan. Başka bir yöntemde yağ kullanımını arttırman. Kolunda yağ birikince erkeksi hatların yumuşar.

• nasıl bir kas kası gösteren sadece resim atsaydın ben de denesem mi acaba yönlendirirmisin beni

0|0
    0|0
  • bakış açını değiştir

0|0
    0|0
  • ooo kaslı kadın çok sexy.. sıkı sıkı

0|0
    0|0
  • benimde sağ elim kas yaptı

0|0
    0|0
  • kız kaslı olmamalı :)