Ben nerede hata yapıyorum ya?

%17 yağ oranım var. Haftanın 4 günü en az 50 dk spor yapıyorum. Karın kası yapmaya çalışıyorum. 2 aydır yaklaşık buna uğraşıyorum ancak hala daha görünürde en ufak bir ilerleme kaydedemedim. Bu 50 dknın 10 dk'sını karına ayırıyorum ve kendimi zorlayacak, kaslarımın yandığını hissettiğim egzersizler yapıyorum neredeyse gözümden yaş gelecek hani. Ama hala 1 tık ilerleme kaydedemedim, aynaya bakıyorum görüntü aynı. En önemlisi protein ağırlıklı beslenmeye çalışıyorum. Ancak hala görüntümde bir fark olmaması benim moralimi çok bozuyor. Nerede hata yapıyorum acaba ben? Yağ oranımı biraz daha mı düşürmem lazım? Zaten çok zayıfladım iyice çöpe dönmek istemiyorum eğer yağ oranımı düşürmem lazımsa kilo vermeden nasıl düşürebilirim?

0|0
3|8

En İyi Erkek Görüşü

• O sedigin olcude zorlarsan karnini kas yapmak yerine olanida eritirsin seni hafif veya orta derecede zorlayacak sekilde calis

0|0
    0|0
    • fitnessa gidemiyorum evde kendim yapıyorum. 1.59 boyum

• O sekil zor helede yasin uymazsa 2 aya anca biseyler olur

Erkekler Ne Diyor 7

• karın kası dediğin şey için yağ oraının düşük olması şart o bel bölgeside en zor eriyen kısım oldu için karın kasından çok yağ yakmaya bak düzenli beslen vs vs işte

1|0
    0|0
  • Agirlik kullaniyorsan hafif agirliklarda cok tekrar yaglari eritmeni saglar. Her antremaninda karin icin iki farkli bolgeye odaklan mesela bir calismada genel karin hareketleri ve alt karin bir diger calismada genel karin hareketleri yanlar gibi. Bol bol brokoli tuketmeyi deneyebilirsin. bir de cok fazla yuklenirsen kaslarini da eritme overtraining olma sansi da var.

0|0
    0|0
    • işte çok fazla yüklenmemek için 10 dk çalışmayla sınırlıyorum. yağ oranımı düşürmeli miyim peki?

• teşekkür ederim. o zaman 2 tık daha çekeyim ben yağ oranımı. peki kilo vermeden nasıl düşürebilirim yağ oranımı? kollarım falan çöp gibi zaten de iyice erimek istemiyorum :(

• yağ oranı ve kilo birbiriyle orantılı olduğundan kiloda da düşüş olacaktır illaki

• kalori yak ve kaloriden uzak dur yoksa aynı yerinde sekersin.

1|0
    0|0
  • yanlış şeyler yapıyorsunda ondan o kadar çok kendini zorlayacak şeyler yapmana gerek yok karın kasıda öyle zannettiğin kadar kolay çıkmaz zor bir bölgedir hele bayanlar dahada çok zor çıkartır karın kasını özelden mesaj at ben sana öneriler yaparım.

0|0
    0|0
  • neyin pesindesin.

0|0
    0|0
  • Karın kası yapmak kolay bisey degil ayrica fazla karin bolgesi calisman fayda etmez bilesiin

0|0
    0|0
  • ilerleme olmuştur tabii ya fakat istediğin kadar olmamıştır
    bu yüzden yeterli görmezsin.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• aynılarını bnde yapıyorum ama 4 5 aydır ve profil resmine yaklastım bol mekik çek devam et olur zamanla

0|0
    0|0
    • yağ oranını biliyor musun peki?

• squatı her zaman yaparım zaten :) teşekkür ederim

• ne demek :) yaptıgın farklı seyler var mı bana da de hatta bende denerim

• Farklılık mutlaka vardır. Sen farketmiyosundur. Ama saatinide biraz arttır bence

0|0
    0|0
  • mekik çekmek hem yağ yakıcı hemde karın kası yapıcıdır ben günde 80 - 100 tane rahat çekiyorum ve işe de yarıyor tavsiye ederim

0|0
    0|0
Yükleniyor...