Hangisi doğru ? hangisi etkili ?

saçlarımın hızlı uzamasını istiyorum şu an omuzlarıma değmiyor.

biraz araştırma yaptım fakat kafam çok karıştı.

1-entele otu ( zehirlli filan dediler tedirgin oldum )

2-sinameki otu ( bazısı saçımı döktü ya da hiçbir işe yaramadı demiş )

3- turp suyu karışımları ( tam tarif bulamıyorum hiçbir türlü çok methettiler )

4- şampuanın içine çam terebenti katmak

5-ampul kırıp şampuana atanlar ya da saç uçlarına uygulayanlar/badem yağıyla karıştıranlar

6-ısırgan otu suyu ve içine bir şeyler atmak vs

hangisi doğru hangisi etkili ? kullandınız mı hangisi etkili oldu nasıl yaptınız ? yardımcı olabilir misiniz :)

0|0
0|2

Erkekler Ne Diyor 2

• Bizim burada bir aktar var. Ona gittim şu küçük fısfıs şişelerinden birine ondan fazla bitki yağı, özü vs. döküp karıştırdı. İçinde hatırladığım yılan yağı, çam terebentin, susam yağı, badem yağı, menekşe yağı falan katmıştı. Onu saç diplerime masaj yaparak sıkıp 3-4 saat bir boneyle kafamda bekletiyorum. Dökülme azaldı ve saçlar sağlıklı saçlarım var artık. Uzaması da oldukça hızlandı. Diyeceğim o ki etrafta bir yerde bu tür şeyler hazırlayan bir aktar falan vardır. Böyle bir şey hazırlatabilirsin.

Bir de kaliteli şampuan kullan.

0|0
    0|0
    • ben de istiyorum.. saçlarımı kestirdiğime çok pişmanım tamamen o karışımı öğrenip yazar mısın rica etsem?

• İçindekileri söylemişti ama hepsinden farklı miktarda katıyor. Ölçüyü söyler mi bilmiyorum, adam bana 17 yıldır bu karışımı yaptığını söylemişti.

• hayırlısı be gülüm

0|0
    0|0
    • qwsqşklmsşkqşmwsşqws

• '@Soran

Ben Allah'ın malıyım Sen ise "Orta malı" aramızdaki fark bu

he bide Beynimi bir kenara koyup cevap yazdım haksız rekabet olmasın diye.'

bu hesaba göre sen de farklısın.kötü bir farklılık ama bu :) benim halim seni ilgilendirmez canım naş hadi :)

• Canın Cehenneme :D

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...