Dershane sarmaşığı arkadaşlar bir bakar mısınız ?

Benim kuzenim bu sene 11. sınıfa geçti ve dershane sınavı var 3 hafta sonra ondan öncede yazın çalışsın diye kitap vermişler ama 11. sınıfın ilk konuları var sadece şimdi bu yapacakları sınav 9-10 dan çıkar büyük ihtimalle ama bu verdikleri kitaptanda sorarlar mı acaba diye evham yaptı daha önce dershane kapılarını aşındırmış olanlar yardımcı olabilir mi acaba ?

0|0
12

En İyi Erkek Görüşü

• Dersaneden dersaneye sınavların yapılanmaları değişmekle beraber, öğrencilerin yazın çalışmadan dersaneye geldikleri gerçeği, rekabetin en kuvvetli olduğu dersaneler dışında göz önünde bulunudurulur. Dokuz ve onuncu sınıf konularına rastlansa da, bu alanda sorgulanan bilgiler temelden öteye gitmeyecektir. Bir YGS kitabıyla ve denemelerle pasını atabilir; bu yüksek bir sınıfa oturmasına sebep olur. LYS 11. sınıf konularını ise çalışarak gelmesi onun yararına olacaktır, çünkü birçok dersanede LYS çalışması hiç koordineli ilerlemiyor.

Evham başarıya giden yolda bir gerekliliktir, hele 3 hafta varsa, günde 300-400 soruluk bir çalışmayla her şeyi yoluna başarıyla koyabilir. Ona başarılar diliyorum.

Kaynak : Hedeflerine ulaşmış 2012 YGS-LYS adayı.

1|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 1

• yok 9-10 sorarlar. sınıflara yerleştirmek için zaten bu başta öylesine daha sonra 1 ay geçtikten sonra tekrar sınav yapılır ama 11.sınıf konularından . öyle yani

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• O kitaplar genelde sınav çıkışı dağıtılır. Sadece 9 ve 10. sınıftan soruyorlar çoğunlukla 10'dan. Çıkmaz yani 11. sınıftan

0|0
    0|0
    • kuzenime haziranda vermişler ama :/

• İyi de öğrenciye mantıken bilmediği sınıfın sorusundan sormazlar. Ben de girdim,9 da 10 du.

Yükleniyor...