En yakın arkadaşımın sevdiği çocuk facebook'ta bana iltifatlar ediyor.

En yakın arkadaşımın sevdiği çocuk bana iltifatlar ediyor, bebek falan diyor face'de. Anlatsam mı anlatmasam mı diye düşünüyorum. Anlatmasam şifremi biliyor öğrenir konuştuğumu ve aramız bozulur, anlatsam üzülür. Ne yapmalıyım. Kendimi gerçekten çok kötü hissediyorum.

0|0
7|8

En İyi Erkek Görüşü

• Kalırsa kendine ihanet eder bazen insan, giderse karşısındakine, ama yine de en doğru yol bildiğin yoldur, çünkü kendine ihanetin telafisi yoktur !

2|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• muhtemelen lise çağındasındır sizin yaşlarda böyle şeyler çok olur (: erkek arkadaşından önce o çocukla konuşmalısın bak aramızda bişey var sanır benle böyle konusma sorun olmasın vbvb. şeyler baktın anlamıyor laftan o zaman erkek arkadasına sölersın.

0|0
    0|0
    • tuttum bu cevabı...

önce ikaz, anlamıyorsa muhakkak söylemelisin...

• ... Facebook Hastalarını Araştırma Geliştirme Üniversitesi Hastahanesi kurulmalı ! Zamanı geldi artık.

2|2
    1|0
  • Anlatmalısın inan sonradan senden değilde başka bir şekilde öğrenmesi aranızın bozulmasından daha fazlasına neden olur.

0|0
    0|0
    • İltifatlarını da söylemeli miyim?

• mantıklı, teşekkürler.

• rica ederim :)

• bence söylemlisin ,hem şifremide biliyor diyorsun sen anlatmasanda elinde sonunda öğrenir peki nasıl açıklayacaksın durumu ,ikinizinde ona ihanet ettiğini düşünür ama sen direk ona anlatırsan belki biraz kızar ama senin bi suçun olmadığını anlayınca arayı düzeltir seninle merak etme

0|0
    0|0
  • şifreni değiştir o zaman ...

0|0
    0|0
  • en iyi arkadaş doğruları söyleyen arkadaştır.. söylemezsen ihanet etmiş olursun..

0|1
    0|0
  • sevmiyorsan cocugu yol ver seviyorsanda arkadasına anlat durumu

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• Sen nıye o çocukla mesafeyı korumuyorsun.. Senı anlamak mumkun degıl...

3|1
    1|0
    • Merak etme koyuyorum zaten o mesaj atıyor hep. Canım, canım beni anlamak kolay. Kapasite lazım biraz :)

• ne kapsıtesı çocugun mu yok :Pp bana mı dıyorsun bana dıyorsan bunun sıze ne faydası var.. Sen çocuga dırekt neden boyle bırsey yapıyorsun demeye getırmyorsun... sorun bu...

@ aklın yolu bır rosa55 cevap verıyoruz bırde suçlu oluyoruz bu da ayrı mevzuu

• olsun sen payına düşeni yaptın..

• Anlat. Sonra öğrense ne diyecek? Aklından neler geçer insanın?

Vakit kaybetme hemen anlat!

Sonra o çocuk iftira falan başın yanarsa daha fena olur

0|0
    0|0
  • önce o çocuğu uyar bu hitap şeklinden hoşlanmıyorum de sonra da arkadaşına söyle

0|0
    0|0
  • Gerçeği anlatman gerekiyor daha sonra anlatmadığın için sen suçlu olursun.

0|0
    0|0
  • Benımde senın yaşlarında bır sevgılım olmuştu

çocukla bır gün tartıştık ama tartışdığımın günü

diğer en samımı arkadasları kankaları ,gelıp bana

ayrılırsan bız burdayız ,demişlerdı ve ben bunu dedım barısınca ona

senın ne biçim arkadasların var dıye o kadar kocakafalıydıki

bu dedığımın adı ,kız için kanka satılmaz oldu

Erkekler çok ilginç ,

0|0
    0|0
    • benim kanka dediğim insan böyle bişey yapıcak ha.. önce kendimi sonra onu öldürürüm. :)

• Yaptı yaptı onun adına ben utandım üzüldüm

• Bu arada senın yaşlarında derken ben senın yaşlarındayken demek ıstedım

• arkadaşına anlat..

kendi görürse daha çok üzülür..

ve artniyet arar doğal olarak

1|0
    0|0
  • neden konuşuyorsun hiç muhattap olma böyle tiplere sinir oluyorum çünki en yakın dediğim kız arkadaşım simdi eski sevgilimle (şimdi sevdiğim erkekle) birlikte

0|0
    0|0
Yükleniyor...