Sevgilimle hata yapmaktan korktuğum için evlenmek istiyorum ya da adının belli olmasını istiyorum :(

arkadaşlar 1 yıllık bi ilişkim var herşey güzel .fakat hep korkuyla yaşıyorum .hata yapmak istemiyorum .hatadan kastım onla birlikte olmak istemiyorum suan.ve korkuyorum.sakin iradesizmişin demeyin :( ben sadece şüphe ediyorum vesvese geliyor hep bu durumdan nasıl kurtulabilirim? zaten önümüzdeki yıl nisan yapmayı düşünüyoruz .sizce ben abartıyormuyum ? nasıl bu düşüncelerden kurtulabilirim?evlilik için acelem yok ama böyle vesveseler geldikçe korkuyorum :( yardım edin

Güncellemeler:
o benle birlikte olmak istemediğini söylüyor .yani sana hatam olmaz dedi .ama yinede şeytan bu diyip korkuyorum
sevgilim zaten bana hata yapmayacağını söyledi .1 yıldırda sevgiliyiz.ama ben çok evhaamlı biriyim her an ya olursa diyorum
evine gidiyorum arkadaşlar gelmicem desem kırılır bana güvenmiyormusun der.ama bi çok kez gittim evine .

0|0
3|11

En İyi Erkek Görüşü

• anladık anladık, sende psikolojık kızlık sorunu var..

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 10

• link negzel...lovely middleschool (aynen çevirdim)

0|0
    0|0
  • ilişkinizin düzeyi nasıl olursa olsun bazı seylerin zamanı var ve birlikte olmakda bunlardan biri sevgilin anlayıslı biridir git konus bunu onunla evlenmeden böyle sseyleri yapmayı düşnmüyorum de bunun için seni terkedecek değil ya hem ciddi düşünüyomussunuz evlilik falan dediğim gibi git konus anlayısla karsılar seni

0|0
    0|0
    • zaten o bana söyledi hata yapmam sana diye 1 yıldırda çıkıoz ama ne biliyim vesvese oluyo hep ya olursa diye

• haklısın kardeşi msaol

• lafı bile olmaz içini rahat tut sen

• sıf onun için evlenip hayatını karartcana zevkini cıkartarak karart daha iyi desem cokmu ayıp etmiş olurum ? :S

0|0
    0|0
    • haklısın belkide ama onu seviyorum sırf bunun için evlenmek değil sadece korkuyorum onun arkdaşları onun güvenilir olduğunu söyledi ama ben vesvese yapıyorum :(

• Aşk yaşıyorum..sevgili buldum sanıp yıllarca sex yaşayan kızlar , kadınlar oldukça hiç bir erkek evlenmeye yanaşmıyor..Balonu patlatıp başka balon peşine koşuyor...Olan terkedilen kadına oluyor...Verdiğin tavsiye bumu ?..İsteyene ver gitsin..Yaşa zevkini çıkar...Kız kardeşine aynı tavsiyeyei yaparmıydın ?...

• davranışlarınıza sahip çıkacaksınız işte başka kaçarı yok

0|0
    0|0
    • korkma diyorsunuz

• ya gitmeye devam edicem etmessem surat yapar soğur benden :(( anladınmı kardeşim derdimi

• ya ama ederse etsin alışır. uygun değil de . zaten uygun değil şahsen ben direk içerde neler yapıyorlardır bunlar derdim arkadaşınız falan olsaydım ya da dışardan biri. öyle yani korkunun nedeni bu:d

• Bi psikoloğa görün iyi değilsin sen.

0|0
    0|0
  • ona karşı güvenini sen başkasından duyarak değil hissederek belirle

0|0
    0|0
    • ona güveniyorum gitmelimiyim?

• git git bişi olmaz merak etme

• teşekkürler bende gitmek ama hata yapmamak istiyorum ama burdaki insanlar hep böyle söylüyorlar

• Kutuya ve kendine sahip ol. Acı çekersin..Önce imzayı çaksın...

0|0
    0|0
    • çok haklısın zaten bana hata yapmayacağını söyledi bende düşünmüyorum bunun dışında korkmama gerek varmı?

• Kapalı yerde, evde, odada, otelde 2 kişi baş başa yalnız kalma...Düdüklenip terkedilen binlerce kadın olmuş kız var...

• arkadşları onun güvenilir olduğunu söyledi

• Evlenip napıcan ya

0|0
    0|0
  • hata yapmaktan korktuğun için evleniyorsan çok büyük hata yaparsın...

0|0
    0|0
  • İçeriği falan tabiki okumadım.

Başlığa yorumum şu olacak : Sevgilimle seks yapmak istiyorum bunu nasıl vicdanen rahat bi' ortamda yaparım.

Daha kabası sevgilime vercem kılıfına uydurmaya çalışıyorum.

Bunun için evleniyorsan hiç evlenme. Bi' zarın hesabını yapma.

0|0
    0|1
    • ama o namustur

• O mu namusmuş? Gerçi Türksün sana bir şey diyemem sen de haklısın. Böyle öğrettiler size.

Kızlar Ne Diyor 3

• İrade denen şey çok önemlidir. Ona güvendiğin sürece yapmaktan korktuğun gibi bir hata yapmazsın.

Kendine ve ona ne olursa olsun güvenin yoksa baştan beri hiç gitmeyecektin, gidiyorsan da güveneceksin.

2x2=4

0|0
    0|0
    • allah razı olsun buda rahatlattı beni ben başta gitmemek için çok direndim ama bana güvenmiyorsun diye çok tavır yaptı bana soğuk davrandı :(( gitmek zorunda kaldım .şimdide gitmeyi ben istiyorum oda bana hata yapmıcanı söyledi. burdaki insanların çoğu gitme diyor :(( napıcam bilmiyorum

• iradeni seytanla sevistir sorun kalmaz.

0|0
    0|0
  • "o benle birlikte olmak istemediğini söylüyor."

ve sen hala bu adamı terketmedin, öyle mi?

0|0
    0|0
Yükleniyor...