Omuz Genişliği?

Arkadaşlar yaklaşık 1 aydır evde kendi imkanlarımla body çalışıyorum haftada 3 gün dinleterek kasları omuz genişliğim şu an 110 boy 176 kilo 79 (kilo vermeye çalışıyorum) neyse gel gelelim konuya kaç ayda kaç cm uzar bu omuzlar ortalama sizce?

0|0
1|3

En İyi Erkek Görüşü

• hareketleri dogru bir sekkilde yaptigindan emin ol

0|0
    0|0
    • eminim ya bir arkadaşta söylemişti aynaya bakarak yapıyorum

• omuz hemen gelisen bir yer degil sabir lazim :D

Kızlar Ne Diyor 1

• anladığım kadarı ile zor bir işe girişmişsin çünkü omuz geliştirmek öyle 1 2 haftada olacak birşey değik özellikle taekwando hareketleri seni için çok yararlı olacaktır bunun dışında da fazla kilolu değilsen şınav ve benzeri hareketleri yap ancak bunu günden güne arttırarak yapmalısın bir anda çok ağır yüklenme

0|0
    0|0
    • öyle yaptım ya zaten ilk başlarda nizami olmadığı hade 3 tane zor çekiyordum çok zor durumdaydım şu an nizami 13 14 anca çekebiliyorum arttırmaya çalışıyorum

Erkekler Ne Diyor 2

• Omuz genişliği genetik bir olaydır ailenden vücut yapını kimden aldığını öğrenmen şart omuz genişlemez gelişir büyür göğüs vs şişince sen genişlediğini sanarsın sadece büyütebilirsin omuzlarını

0|0
    0|0
    • abimde bir ara body ile uğraştı ve 2 ayda çok sağlam bir vücuda kavuşmuştu millet felan lna nasıl olur ben kaç aydır karın kaslarını çıkartamadım sen nasıl çıkarttın 1.5 ayda felan diyorlardı yani genetik iyi galiba bizim

• Body dedin hatırlattın bana teşekkür ederim şimdi çalışmaya gidiyorum evde çalışıyorumda

0|0
    0|0
    • :) kaç aydır gözle görülür bir değişme varmı?

• Valla ben farkettim omuz pekte fark edilmiyo ama hafif hafif anlaşılıyo hafızan kuvvetliyse zaten çok rahat anlarsın farkı

Yükleniyor...