Kapat

Fitness'a ilk başlandığında salonda neler yapılır? Yanımızda ne götürmeliyiz? 3 ayda 8 kilo verebilir miyim?

3 ay içinde acil olarak kilo vermeliyim!

0|0
3|10

En İyi Erkek Görüşü

• spor kıyafet spor ayakkabı havlu su. 3 ayda 10 kilo bile verirsin gayret edersen

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder
Sponsorlu

Erkekler Ne Diyor 9

• Başarılar

0|0
    0|0
  • 3 ayda 10 kiloyu bırak ooo baya verirsin istikrarlı çalışırsan ben bir buçuk ayda 34 kilo verdim. 1122 kiloydum 78 e düştüm. yapman gerekenleri detaylı oalarak atardım ama buraya atamam mesaj olarak atarım mesaj at sen bana ben yollatım sana yapman gerekenleri.

0|0
    0|0
  • Ayda 11_13 kilo verebilirsin saglikki olarak ama bir doktora gozukmen hormon ve vucut kontrolu yaptirman lazim bunun yaninda saglikli beslenip takviye ve yag yakicilarla herseyin usyesinden gelirsin ama salon konusuna gelirsek en iyisi evde spor yapmak kosmak ya da yurunek ici. Acik alanda calismak iyidir ama salonlar son tercih olmali bosa para o fiyatlara eve makine alirsi. Istedigin kdar. Havlu ve ek kiyafetlerini ve hava geciren esofman kukkanmayi unutma :))

0|0
    0|0
  • Altı temiz bir koşu ayakkabısı
    çok terliyorsan siyah tshirt
    havlu ( bazı spor salonları kendisi veriyor)

Genelde kardio ağırlıklı başlatırlar ve haftada 3 gün tam vücut rutini yeni başlayanlar için idealdir

0|0
    0|0
  • ekmek arasi götür

0|0
    0|0
  • Spor kiyafeti havlu sampuan vs. Ne goturucen baska.

0|0
    0|0
  • 3 ayda 10 kilo verirsin

0|0
    0|0
  • 3 ayda 8 kilo verilir ama programa uymalisin

0|0
    0|0
  • Çokmu kilolusun. esortman ve ayakkabı tabi havlu birde.

0|0
    0|0
    • Kilo boy oranın kaç.

• Boyum 1.70 kilom ise 69.

• Doğru 7-8 lg fazlalığın var gibi gözüksede nazılarında bu oran çekici durabiliyorda. Salonun yerini hiç bir şey tutmaz. İnsanlar yürür diuet yapar ama vücıt yapısı neyse öyle kalır. Salonda aletli çalışmayla, kol yağların incelir, kalçan daha dik olur, göğüslerin sertleşir gibi... uani bölgesel çalıştırmakla 5 kg bile versen 10 kg gibi gözükür.. çok kişiye kilo verdirmişimdir. kolay gelsin.

Sponsorlu

Kızlar Ne Diyor 3

• 3 ayda 8 değil 18 kilo bile verirsin. 2 havlu götür, yedek üst götür, su götür, neyse sen evi komple taşı :P

0|0
    0|0
  • bende katılacaktım vazgectim panpiş

0|0
    0|0
  • 8 kilo rahat verirsin

0|0
    0|0
Yükleniyor...