Bugün tercihlerin son günü yapayım mı yapmayayım mı ?

merhaba. bugün tercihlerin son günü ve geçen sene mezun oldum bu ikinci senemdi sizce sınava bidaha hazırlanıyımmi bida hazırlanırsam 3. senem olcak. yoksa 2 yıllık felan yazıp gidiymmi ? :(

0|0
2|9

En İyi Erkek Görüşü

• Artık universitelere 24-25 yaslarında giriliyor. Seneye gir. 2 yıllık sakın yazma. Gerek yok

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• bidaha hazırlan 2 yılı bitireceksin de nolcak issiz kalacaksın hemde yıllarca eğer iş bulursan ömrün boyunca lanet bir yerde 3 kuruşa çalışacaksın iyi düşün seneye çalış bence

yine de sen bilirsin çevrenide takma istersen 6. senende kazan sorun yapma

0|0
    0|0
  • Tercih yap ve git.Eğer tercih yaparsan ve okursan.Hem sene kaybın olmaz.Hemde seneye sınava girebilmek için zaman kazanırsın.Hem seneye başka bir üniversite kazanırsan oraya geçersin.Kazanamassan da okuduğun bölümü bitirirsin.

0|0
    0|0
    • ama seneye puanım kırılcak yinede yapıym mı sence :/

• Puanın kırılcak diye sene kaybı yaşacaksın.Ya yine kazanamassan.Bu durumu da düşün.

• yazdığın iki yıllık şeyin iş imkanı varsa yaz git bi meslek edin!

0|0
    0|0
  • neden bugüne kaldın kafanı duvara vur

0|0
    0|0
  • yap yap

0|0
    0|0
  • işe yarar bölüm varsa yaz. aksi halde pişman olursun.

Ve ben buna üzülürüm :/

0|0
    0|0
  • bir daha hazırlansan sanki 4 yıllık kazanabilecek misin? cevap, hayır. o zaman istediğin bir bölüm varsa yaz, herkes üniversite okumak zorunda değil

0|0
    0|0
    • şuanda 4 yıllıklar geliyo ama doğu geliyo ailem gndermiyo :/

• Tercih yap zaman kazanmış olursun. Duruma göre ailenle konuşur gider ya da gitmezsin. 3 sene büyük kayıp.

0|0
    0|1
    • yazarsam gelir. gelincede gitmessem bidaki sene puanım kırılır. ailem bişey demiyo bana bıraktılar :/

Kızlar Ne Diyor 2

• içinden gelen sesi dinle biz senin adına seçim yapamayız yeniden yapamayacağına inanıyorsan yaz git

0|0
    0|0
  • ablam iki senelikten mezun işsiz arkam sağlam ben işsiz kalmam diyorsan oku. Oda senin gibi iki sene kazanamayınca umudunu kırmış yazmıştı.

0|0
    0|0
Yükleniyor...