Galatasaray durum değerlendirmesi.

Arkadaşlar bu sene Galatasarayımızın durumunu nasıl değerlendiryorsunuz? ligde ne yapar? Avrupada ne yapar?

0|0
2|10

En İyi Erkek Görüşü

• Bu sene çok zevkli maçlar seyretcez kombinem de dün geldi muhteşem yapmışlar. Ultraslan tribün sorumlusu olarak tribünle sahaya dönmekten boynumun çok ağrıycağını şimdiden biliyorum çünkü her atak gol kokacak o tribünlerin hep dolu olduğunu görmek muhteşem bir duygu 8 Ağustos'la açılışı yapıyoruz her eşyin Galatasarayımız için hayırlısı olması dileğiyle. Ait olduğumuz lige şampiyonlar ligine katılmamız özlemimizin bitmesi mutluluk verici. Kim gelirse gelsin farketmez biz o gruptan çıkıcaz.

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• harika olacak

0|0
    0|0
  • galata çok iyi

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• İzmir Atatürk Stadında Galatasaray-Lazio maçını oğlum ile birlikte seyredeceğim. Maçtan sonra bir değerlendirme yaparım artık. :))

0|0
    0|0
  • Lig de başarılı olur kesin de.Avrupa da kestirmek zor nereye kadar çıkar.

0|0
    0|0
  • gene GS fb bjk birbirimizi yer durururuz, ama biz şampiyon oluruz, avrupa da en azındanr uefa kupasını alırız diyorum. hep destek tam destek

0|0
    0|0
  • arabada 5 evde 15 gol atarıss

yalnız bu defasntakı sarı pipi adı neydı ya unuttum:( servetleşmeye başladı..

0|0
    0|0
  • Lıgde şampıyon olabılır Avrupada çeyrek fınala kadar çıkarsa ıyı olur ama transfer şart. Adriano, Kallstrom ve Fernando Llorente gelirse tamamdir

0|0
    0|0
  • ligde şampiyonluğun en büyük adayı ama şampiyonlar liginde hüsran olur tabiyki fenerde türk futbolu son dönemlerde çook düşüşte

0|0
    0|0
  • Baros gibi oyuncuyu göndermeye çalışıyorlar Burak kim sercan kim Necati kim büyük bir hata bu üçünü toplasan bir Baros etmez.

0|0
    0|0
  • belirsiz

0|0
    0|0
  • Galatasaray bu sezon geçen sezondan kötü olacak..Beşiktaşta portekizlileri aldığı dönemde tek geçiliyodu ama durum ortada..Aynı şeyler yaşanacak...

0|0
    0|0
Yükleniyor...