Birini seviyorsanız sizsiz de mutlu olmasını ister misiniz?

Ben önceden böyle düşünmüyordum. Ben hayatında olmazsam banane başkası olacağına ölsün daha iyi diyordum. Biri oldu daha lisedeyken hayatımda. Sevgili olmakta değildi bizimkisi ama seviyorduk birbirimizi. Hala seviyor gibiyim. Konuşuyorduk az zaman önceye kadar ikimizin de hayatında birileri var. Artık konuşmuyor benimle. Ama yine de o kızla mutlu olduğunu biliyorum ve bu beni çok fazla rahatsız etmiyor. Çünkü kız arkadaşının ona benden daha uygun olduğunu düşünüyorum. Ben de erkek arkadaşımla mutluyum zaten. Sizce benim durumum ne :S Ve siz ne düşünüyorsunuz böyle durumlarda?

• İsterim.
    37% (20)49% (17)42% (37)Oy Ver
  • İstemem.
    63% (34)51% (18)58% (52)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
13|12

En İyi Erkek Görüşü

• A oyladım, mutlu olmasini isterim onunla geçırdım güzel zamanlardan dolayı ve o anılar unutulmaz.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 11

• en güzelini yapıyorsun tebrik ederim.intikam alırım laf atmalıyım gibi saçma düşüncelerin yok.olgun bir davranış a seçeneğini işaretledim.sorunada 5 yıldız veriyorum.güzel bir soru.

1|0
    0|0
  • hayatındaki erkeklere ihanet ettiğini bil

0|0
    0|0
  • istemem tabiki. ama engellemem de. herkes sevdiği ile mutlu olsun kardeşim kime ne dünyayı zehir etmek.

birşey istiyorsan olmuyor diye üzülme. ya olmadığı için olmuyordur. yada olmaması gerekitği için olmuyordur der MEVLANA. anlayana.

saygılarrrssss

0|0
    0|0
  • Kesinlikle evet

0|0
    0|0
  • Allah gönlüne göresini versin ;) icinde fesatlik vardiysa fesatini bulsun :)))) amin

0|0
    0|0
  • a dedim

0|0
    0|0
  • Niye kafanı kurcalıyor ve buraya yazıyorsun o zaman genç?

0|0
    0|0
  • Hayır, beni sevmeyen ölsün.

0|0
    0|1
  • Benim hayatımda yoksa ve cekip gitmişse neden mutlu olmasını isteyeyim?

0|0
    0|0
  • İstemem.

0|0
    0|0
  • İsterim.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 13

• istemem.

0|0
    0|0
  • Şimdi şöyle bir durum var . Ona eğer aşıksan ve ayrılmışsan . Onun hep mutlu olmasını istersin. Canındır o senin üzülmesine dayanamazsın ki . Ama onu başka bi kadın mutlu edicekse ... ben istemem .

0|0
    0|0
  • umrumda olmaz. benimle olmadıktan sonra mutlu ya da mutsuz olmasıyla ilgilenmem.

0|0
    0|0
  • Eger ben mutluysamm oda mutlu olabiliir..

0|0
    0|0
  • istememm

0|0
    0|0
  • Olacaksa benle mutlu olsun :))

Başkası onu benim kadar mutlu edemez :)

0|0
    0|0
  • istemem cok bencilim :) ahım da tutar hanii ;)

0|0
    0|0
  • artık onu umursamıyorsan sıkılmışsan koymaz sana gidişi kimle ne hali varsa görsün dersin..

0|0
    0|0
  • istemem..bensizken ölsün gebersin..

0|0
    0|0
  • artık birbirinizi sevmiyorsunuz.:) sevgili olarak yani.:)

0|0
    0|0
  • benden uzakta sürünsün.

0|0
    0|0
  • Evet isterim desek yalan söylemiş oluruz.İstemem ama olursada engellemem.

0|0
    0|0
  • isterim hemde çok

0|0
    0|0
Yükleniyor...