Peki neye göre bir bayanı sınıflandırırsınız?

Beyler sorum sizlere?

Beyler, atıyorum bir bayanla ilk buluşmanız, ilk kez yüzyüze konuşulacak. Peki, duydum ki sizler,bir bayanın evlenilecek mi yoksa eğlenilecek türden mi biri olduğuna ilk 10 saniyede karar veriyormussunuz. Peki neye göre bir bayanı sınıflandırırsınız ? :)

Güncellemeler:
Yanlış anlamayın öyle bir tabir var o yuzden bu şekil sordum, ama geneliniz hemen hemen aynı duşunceye sahipsiniz, ben de sizler gibi duşunuyorum
İlk 10 saniyeye taktınız ,ilk izlenim diyelim şuna iş tatlıya bağlansın:))

0|0
0|16

En İyi Erkek Görüşü

• Ben evlenecek kız gibi bakarım, ama 10 saniyede bilemem. Hiç bir zaman kızlara eğlenmelik gibi bakmadım. Mesela, giyiminden ve ya saç tarzından anlarım, ya da konuşmasından

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 15

• Simdi ben cok akıllıyım cok kurnazım ayaklarına yatarsan bastan eğlenilecek kız olursun Erkekler daha oturaklı samimi, konusmalarına dikkat eden uysal kızlara evlenmelik der (gavatlar hariç) deli içerim ben ya, veya gecen su bara gittim dersen direk nasıl eve atarım bu kızı diye düşündürürsün özetle.

0|0
    0|0
    • Aynen katılıyorum sana, güzel cevaptı

• Tamam efndm:)

• Efendi, nasıl kalkıp, oturacağını, nasıl nerede konuşacağını, davranacağını biliyorsa ilk buluşmada, tavırlarından anlarız zaten.Az buçukta giyiminden, kısa giyinebilir ama aşırıya kaçmaması gerek.

1|0
    0|0
  • giyiniş konuşma ve güzelliğe göre karar veririz eğer kız çok hareketli yerinde duramıyosa eğlenilecek çok sakinse yine eğlenilecek ama böyle saf bi güzellikte normal den biraz daha güzel giyinmiş şekildeyse kendini bize güzel göstermeye çabalamış ve bunu çok abartmadıysa evlenilecek kızdır

0|0
    0|0
  • hiçbir erkek hiçbir kadınla ilk 10 saniede evlenirmiyim eğlenirmiyim diye düşünmez.. hatta erkeğe bıraksak evlenme işini değil 10 saniyede gelecek 10 yıl içinde bile düşünmez :))

0|0
    0|0
    • 10 saniyeye taktık sanrım :) asıl knuya geçelim lutfen

• 10 sn de karar veren kimmiş ya :D helal olsun, alnından öpmek istiyorum :D insan 40 yıllık karısını tanıyamıyo :D

0|0
    0|0
    • İlk izlenim önemlidir.. Siz farketmeseniz de kafanızda bir şeyler oluşuyor

• öncelikle bayanların evlenilecek mi yoksa eğlenilecek mi diye ayrılabildiğini yine bir bayandan duymak çok acı. insanların içini bilemeyiz tabi ama nasıl biri olabileceğini giyiminden sadece tahmin edebiliriz. sonra hareketlerini görürüz. eğer ortamda kahkahalar atıyorsa küfürlü konuşuyorsa eğlenilecek kız değildir de oradan derhal uzaklaşabiliriz :)

0|0
    0|0
  • 10 saniyede karar veren guiness rekorlar kitabına girer.insan yeri geliyor kendisini bile anlamıyor.kızlara eğlenilecek gözü ile bakmam evlenilecek gözü ilede.benim için insan insandır bir bütündür..zamanı gelince iyi biri çıkar onunla bir ömür mutlu olur düşüncesindeyim.

0|0
    0|0
    • Duşuncene saygı duymak lazım, o da farkli bi yorum,

• Ben genel için konuştum, herkesin fikri kendine zaten

• sen bilirsin

• İlk izlenim, Giyimi

0|0
    0|0
  • ooo ilk 10 saniyede tanıyan kimmiş ya ben 3. buluşmamızda acaba bumuydu lan diyorum :D konuşmasından davranışlarından birbirinize uyuyorsanız al götür hemen ya :D

0|0
    0|0
    • Sen o zaman fazla dikkat etmiyosun ilk izlenım önemlidir.. Ama haklsn bu da farklı bi yorum :)

• ahaha tamam :D

• ben öyle ilk şeye bakmam belki çünkü kız kendini istemeden yanlış ifade etti olabilir tanırım kızı ztn eğlenilecek kızsa hemen bırakırım...

0|0
    0|0
  • erkek, kadın hakkında böyle karar veriyor ise; kadında 5 saniyede erkek hakkında karar verebilir. amaaa insan evladında, kalp güzelliği yüzüne mutlaka yansır. buda o kişiyi hemen belli eder.

0|0
    0|0
  • kızların çok eğlenecek kızlar zaten evlenmek kime yararki

0|0
    0|0
  • sırlarımızı açıklamayın beyler

0|0
    0|0
  • bunu paylaşamam...

0|0
    0|0
  • Ya baktın çok açık saçık bu pek evlenilicek tarzda bi kız değil

konuşmasınada bakarım

Burdan Flash tv ye selamlar

tamam cevabım bu kadar dı teşekkür ederim okursanız da teşekkür ederim okumazsanızda ederim ama okuyun yani :D

0|0
    0|0
    • Okudum merak etme, katılıyorum giyim tarzı da önemli:))

• Aynen bende katıldım kendime tekrar :)

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...