GALATASARAYLILAR YAZSIN?

Galatasaray sezonu sizce şampiyon olarak tamamlarmı bnce zor gibi görünsede yinede umutluyum ben nede olsa bir umut bulutumuz var))

0|0
3|7

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 3

• Olcak ben inanıyorum

0|0
    1|1
  • Bence çok zor bir dönemden gecıyoruz ama biz böyle cok kötü oldugumuz ama sonunda yine sampıyonluk kutladıgımız sezonlar hatırlıyorum :D zor olucak ama dördüncü yıldız bizim olucak

0|0
    0|0
  • 4. yıldız sadece Galatasaray'a yakışır.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• İns renktas ins olucaz gostericez 4un anlamini.

0|0
    0|0
  • Galatasaray bu sezon şampiyon olamaz. Beşiktaş ve Fenerbahçe arasında geçicek şampiyonluk kesinlikle.

0|0
    0|0
    • daha erken ama Trabzon sporuda unutmayalım yarışta

• Birincisi Galatasaray hem teknik direktör açısından hem kadro açısından zor zamanlar geçiriyor + şampiyonlar liginde alınan kötü sonuçları unutmayalım. O eski Galatasaray ruhu yok, fatih terim gittiğinden beri. Bu sene Beşiktaş güzel bir dönemden geçiyor, oyuncuları çok oturmuş, teknik olarak da kapasite çok yerinde. Eksiği sadece olimpiyat gibi bir tarla da maç oynuyor tek problemi o. Fenerbahçe de mesela eski kadrosuyla yeni teknik direktörü ile yol almaya çalışıyor. Onların avrupa gibi bir düşüncesi yok şu an kafaları rahat lige odaklanabilir. O yüzden puanlardan da anlaşıldığı gibi iyi gidiyorlar şimdilik. Trabzonu bu yarışa koymuyorum ben bu benim kişisel fikrim daha trabzon 10 15 sene daha şampiyonluk göremez bu ligde. :)

• biri 4 mü dedi:)

0|0
    0|1
  • Şampiyonuz

0|0
    0|0
  • bu maddi sıkıntıyla transfer bile yapamayız artık. birde fenerbahçe gerçeği varken şampiyonluğu birkaç yıl unutalım.

0|0
    0|0
  • Şampiyonluk hayal

0|1
    0|0
Yükleniyor...