• Sor
  • Bence

Dolunay var iken hiç aklınıza getirdiniz mi?

Bu gün dolunay var. Peki dolunayın karşısına çıkıp onu aklınıza getirdiniz mi? Sevdiğiniz kişinin sureti dolunayın beyaz ışığında belirdi mi?

Anket Sorusu

• A seç Neden uğraşayım ki? Evrimleşip kurtadam mı olacam?
  • B seç Tabiki de! Dolunay'ın ışığı altında onunla birlikte olmak isterdim.
  • C seç Hadi ama! Bu çok saçma!
  • D seç Romantik bir yaklaşım olmuş. Bir dahaki sefere deneyecem.
  • E seç Sevdiğim kimse yok. O yüzden gereği de yok.
Güncellemeler:
Dolunay'ın 2. günü! :)

En İyi Görüş

• Şıklar çok uç noktalarda.Ben fazla romantik değilim, ama iyice odun da değilim yani :D Dolunaya baktım, ve aynı anda kaç milyon insanla aynı noktaya bakmış olabileceğimi düşündüm..Tabi bunların içinde sevdiğim adam da vardı..Bu kadar romantizm yeter. :D

• yani böyle odunluk ile ormantizm arasındasın he? O da güzel :D

• Uç noktalarda olursan düşersin ;)

Kızlar Ne Diyor 14

Erkekler Ne Diyor 11

• Romantik bir yaklaşım olmuş. Bir dahaki sefere deneyecem

• ay değil güneş o yakmalı bence

• çoookk

• Panpa sana oyum dohuz :D

• Öncekileri Göster
    • Dilerim, ikiniz içinde hayırlısı olur.

• evliyiz (:

• hadi ama dostum kaldir o kicini pardon lan film repligiydi bu.

• A şıkkını çok sevdim ve bastım.. oyumu kullandım ve gidiyorum, iyi geceler :))

• valla sevince tuvalet ve banyo hariç heryerde aklıma geliyor insan sevince kötü düşüne mi yoki :)

• Tuvaletteyken uzak dursun :))

• İçim tuhaf olur dolunay olunca. Garip bir enerji.

• Dolunayda sevdiğimin yüzü mü ?Hehehee :D

• :D

• Neden uğraşayım ki? Evrimleşip kurtadam mı olacam?

• harbiden odunum ya bu sitede gördüklerimden sonra ben hiç bişey yapmamışım sevgilime böle şeyler düşünmedim:D varsa yoksa modifiye neyse bugün sevgilime hadııııyee alem bari içimden geldi:D

• denemedim ama deniycem yalnız şöyle bişi var bizim oralarda tam bilmiyorum dolunaymıydı böyle 40 50 sene evveline kadar herkes çıkar aya bakarmış ayın hangi dönemi bilmiyorum tabi özel bir sebebi var bunun

• İlginç bir olaymış. Böyle deden falan veya hayatta olan birine bi sorsan belki bu konuyla yakından ilgilidir.

• Öncekileri Göster
    • dikkatli ol gece dışarda dolaşırken dolunayda ellerinin üstünde kıllar çıkmaya başlarsa hemen bi doktora git çok ciddi werewolf sendromuna benziyo anlattıkların..

• doğru

Yükleniyor...