Sevgilisinin başkalarının dikkatini çekmesini istemeyen erkekler neyin kafasında?

tanıştığında üzerinde kıçına kadar mini etek olan, dikkat çekici makyaj yapan, dekolteyi seven kadının sevgilisi olunca ne değişiyor anlamıyorum. birden kısıtlamalar vs. tamam kezbanlar hoşlanıyor da. anlıyorum onu. ay beni sahiplendi triplerine giriyorlar.

bunu yapan erkek neyin kafasını yaşıyor çözemedim?

önemli not=neyseki sevgilim her daim dikkat çekmemi seviyor.

Güncellemeler:
sahiplenmek diyorsunuz. iyi ediyorsunuz da. dasi var iste. sahiplenmek dedigimiz sey. o kisinin yaninda olmaktir, kotu zamaninda destek olmaktir, yardima ihtiyaci oldugunda yardim etmektir.

sahiplenmekten anladiginiz sey. karsinizdakini kafes hayvanina cevirmek midir? aman dikkat cekme, aman arkadaslarinla gorusme, o erkek te kim, kimle goruseceksin, nereye gideceksin hesap ver. bu mudur sahiplenmek?

0|0
7|24

En İyi Erkek Görüşü

• Dikkat çekmeyi seven kadınla sevgili olan bir erkeğin onu sonradan değiştirmeye çalışmasını iki yüzlülük olarak görüyorum. Dikkat çekici giyindiği için libidosu tavan yapıp fiziksel özelliklerine kapılan biri ne hikmetse aynı kişi sevgilisi olunca namus timsali kesiliyor. Birisini sahiplenmek de saçmalık. Karşımdaki eşya değil ki sahipleneyim. Ben kim oluyorum? Genelde erkekler böyle kadınlara bakıp iç geçirdikleri için sevgilileri olduğunda başka erkeklerin ona bakıp iç geçirmelerini engellemeye çalışıyor. Ne erkek ama?

Kişisel düşünceme gelirsek benim sevgilim olacak kişi benim gibi dikkat çekmeyi sevmeyecek biri olacağı için sorun olmaz.. Neden mi? Çünkü ben böyle bir yapıdayım dikkat çekmekten hoşlanmıyorum ve birlikte olacağım kişinin de benimle aynı düşüncede olmasını istiyorum.

2|0
    0|2

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Erkekler Ne Diyor 23

• sevgilin kısıtlama getirmiyorsa emin olki kafasında çıkan uzantılarıda sonrasında bi tornacıda yontturuyordur yada geceleri krizlere girip duruyordur neyin kafasında olacak sahipleniyor işte sahiplenmiyorsa demekki sevgilisi hak etmiyordur olsada olur olmasada yani elimden kaçmasında ne yapıyosa yapsın zaten ciddi deyilim diyordur bunun aksi olurmu

2|2
    2|2
    • he gulum he. yazsonu nisanlaniyoruz.

• tencere>>kapak ...bu şansı kaçırma derim bi daha dünya üzerinde ele geçmez

• sen sevgiline git. başkalarının işine de burnunu sokma. herkes açık seçik, alelade sevmek zorunda değil. bilmek, öğretmek ne demek ,cahil kalmak ne demek farkına var. ne derseler desinler senin kafanda değiller.o yüzden sen anlama, onlar seni anlamasın.başkasını yargılamadan önce kendine sor, sence bu çocuk benimle oynuyor mu diye.iki tane de erkek al yanına yalancıktan sarıl öp sonra dikkat çekmek neymiş gör.o senin çocuk nasıl horoz oluyor ;) sadece domuzlar sevdiğini kıskanmaz. !

2|3
    3|2
    • insana domuz demek benzetmedir. edebiyat ogrenmeye davet ediyorum seni. ayrica tesbihte hata olmaz lafi. benzetme hata kaldirmaz demektir. lisede ogretiyorlar bunu. cok bilimsel yani.

• kızgınlıktan denileni anlamıyorsun,üstüne de çarpıtıyorsun.arkadaşım tamam boşver. ben hatalıyım.olur mu.yazma tamam suçlu benim.

• o kişi büyük ihtimal şöyle düşünüyordur :): la ben bu kızı böyle gördüm hemen dikkatimi çekti makyajlı dekolteli, her bişey alt üst takımlar tastamam, peşinden koştum elde ettim. şimdi bu hala böyle görünmeye devam eder başka erkeklerin dikkatini çekerse olmaz, benim dikkatimi çeken herkesin dikkatini çeker. o bana kalsın, gözlerden saklayayım, orasına burasına bakıp iç çekip fantazi kurmasınlar(benim ilk görüp yaptığım gibi hani kendimden bilmesem:D ), onu kimseye meze etmem :D :D :D

bu bir kurgudur, gerçeklik payı var mıdır? olabilir :D

0|0
    0|0
  • insanın içine biraz erkeklik varsa kıza mini etek vs. giydirtmez. giyenle de işi olmaz zaten. isteyen istediğini desin

3|2
    2|2
    • erkeklik alginiz bunun uzerine mi kurulu?

• devrimleri ogren gel. turkiye cumhuriyetindeki devrimleri fransizlar yapmadi.

• işte kıt anlayışınla tam tahmin ettiğim şeye sığındın. ben artık yorum yapmıyorum cahille tartışma olmaz

• Biri beni sahiplensin entari giymekten vazgeçicem söz

1|1
    0|1
  • ne bekliyorsun aman bana karışmasın aman beni sorgulamasın rahat bırakayım giderse sevmemiştir dönerse benimdir güvercin besliyoruz sanki tabi sorgulayacak tabi karışacak bu erkekliğin doğasında var yada gideceksin fatih ürek gibisiyle çıkacaksın kardeş kardeş gezeceksin ne o sana karışacak nede sen ona bumudur yani...

0|1
    0|2
  • Olayı biraz dengelemek gerekiyor. Mesele erkeğin, sevgilisini sahiplenerek bazı kısıtlamalar getirmesi doğal. Getirmeyenden şüphe edebilirsiniz. Ama başka bir ihtimal ise modern erkek havasındaki izin veren erkekler. Kız tarafının kendisini sergilemesi için erkeğinde kendisini sergilemesi gerekir ki denge sağlansın. Gerçi bu durumda kız tarafı atarlanacak. Ama kendisinin onun yerine koymasını da öğrenmeli.

0|1
    0|2
  • kızlar neden hep işinize geldiği gibi cevaplar veriyosunuz.peki sen mini giyince yanında erkek arkadaşınla gezerken erkek arkadaşının başka bir miniliye bakıp iç geçirmesine ne diyeceksin sende ona kısıtlamamı getireceksin.yaşadığın yeriin arkadaş cevrenin ve yanındakinin sana ne gözle baktığını iyi düşün ve sorunu ona göre sor.erkek arkadaşın seni gerçek bir eş olarakmı yoksa sex ve gösteriş yapmak içinmi taşıyo seni yanında yada herneyse bu açıdan bak bakalım

0|0
    0|0
    • olayi illa bana cekiyorsunuz.

peki yasadigi yerde, arkadas cevresinde, yanindakilerin kotu gozle baktigi bir kadinla neden sevgili oluyorsunuz?

• sanırım biraz karışık sormuşum .arkadaş çevren yaşadığın yer ve yanındaki derken; sevgilin yaşadığın çevre ve arkadaş otamından bahsettim .ben bodrumda yaşıyorum.bu çevreye göre bunlar normal karşılanır, insanlar zaten şort vy bikiniyle sokaklarda geziyor.bunu kasdettim. buna göre değerlendir.

• evet bütün herkes benim kıza bakacak aklından neler neler geçecek ben ses çıkarmayacağım yok öyle gitsin aradığı gibi birini bulsun hiç gözükmesin bana yeter.nokta..nokta..

0|1
    0|2
  • sahiplenmekten anladiginiz sey. karsinizdakini kafes hayvanina cevirmek midir? aman dikkat cekme, aman arkadaslarinla gorusme, o erkek te kim, kimle goruseceksin, nereye gideceksin hesap ver. bu mudur sahiplenmek?

Ondan sonra tecavüz edilip gözleri çıkarilip birde gelinlik giydirilip çalıların arasına atilinca o zaman ne kadar sahiplensende az kadinlar dogasi geregi zayif yaratilmis yaratiklardir.Cogu kadinin sahiplenilmeye ve korunmaya ihtiyaci vardir bunu unutma bence

0|0
    0|0
  • Güncellemedeki 2. cümlen sahiplenmenin 1. yarısı oluyor. Güncellemenin ilk cümlesindeki esaslar ise 2. yarısı oluyor. Bak nasılda biliyorsun.

0|1
    0|2
    • tamam kafes hayvani, mal gibi gormeye devam

• Öyle diyorsanız öyledir. Yeterince konuştuğumu düşünüyorum.

• eh bunu dediniz

• bilmem önemli notun için sevgilin birazcık geniş omuzlu bir arkadaş sanırsam ?

0|2
    0|2
    • pof evet omuzlari genis. vucudu kasli. oldu mu?

• şişirme hayat yaşama istersen ?

• sen nerdesin ben nerdeyim be pavorotti

sahiplenme kavramı insan hayatında olup olabilecek en üzücü veya en neşe verici olaya kendisininde katılmasını istemektir destek olmak yada iştirak etmektir.

kıskanmak şu kişiyle görüşme bu kişiyle görüşme demek sadece içgüdüsel olarak karşısındaki eğer ciddi ise gelecekteki kadınına sahip cıkmaya çalışmaktır biraz cahilce bir yöntem belki ama işe herzaman yaradı yarayacaktırda cünki evine baki türk kızları bu tip erkekleri genellikle tercih eder.

• benimle beraberse usturuplu giyinecek öyle kıçını başını açarak gezmeyecek o kadar

deli kadirim uleeeeeeeeeeen ben

0|0
    0|2
  • Herkes aynı kafada olsa dünya ne kadar sıkıcı bir yer olurdu. Ama evet sana katılıyorum. İnsanların sadece bakışları ile bir çifti rahatsız edebilmesi, erkeğin veya hanımın rahatsızlık duyması ilginç. ilginç ama oluyor böyle şeyler. Alışkanlık mı yoksa full savunma sistemi mi bilemiyorum. Mesela birisi yanımdakine yiyecek gibi bakıyorsa istemsiz bir şekilde bükebiliyorum halbuki görmezden gelsem ne değişir yani. Boşa bela. Savunulacak yanım yok. Tutar dalım yok. Lütfen biri üstüme toprak atsın.

0|0
    0|2
  • neden başkalarının dikkatini çeksinki

2|1
    1|2
    • neden cekmesin?

• sordugum soru benimle alakali degil. bunu ayrica soru olarak sitede sorarsin. istersem cevaplarim ;-)

• wooww :)yok kalsın canın istese sorum duruyor burda cevaplarsın:)

• bu sitede bu soruya cevap verebilecek kadar kalifiye bir eleman olduğuna inanmıyorum açıkçası.

1|0
    0|5
    • umidim var hala

• şimdi sevgilim güzel güzel giyinsin, benim yanımdayken bana güzel görünüyorsa gerisi s.kimde değil de, ne bileyim etraftaki gözleri defetmeyi istemek de biraz içgüdüsel birşey olması lazım.

• seviyorsan git sebiş bence

1|0
    0|2
  • Sevdigim insan icin kopek vuruyor gibi adam vurabilirim.

kiskanirim.

0|0
    0|0
  • valla öyle bi kız bana bakmayacağı için böyle bişey yaşamadım nası iyi oluyomu:)

0|0
    0|2
  • etrafındaki erkeklerin ona bakmamasını istemesidir

0|0
    0|1
  • Erkekler Devam
    3

Kızlar Ne Diyor 7

• Bir zamanlar birlikte oldugum insanın bir arka masada otururken, ondeki masada bulunan 3-4 adet krocanın wc cıkısında kafalarını cevirip bakma derecesine gelip sonunda yanlarından gecerken fısıldadıkları, bunu yaparlarken "X" vatandasın durumu gordugu halde kollarını gere gere koltugun arkasına atıp, okuzumsu bir gulumsemeyle oturdugu, yanına gittigimde "herkes sana bakıyor ama sen benimsin" demesi uzerine ayrıldım.

Her ne kadar kıskanclıgı sevmesem de, insan sahiplenmek, sahiplenilmek istiyor bir yerde.ya da ben paylasmayı ve paylasılmayı cok sevmiyorum, kararsızım

1|0
    0|0
    • pekala. soyle olsaydi. o gun X vatandas siz oraya gitmeden once. sana dizalti etek giyeceksin, topuklu giymeyeceksin, makyaj yapmayacak, saclarini yapmayacaksin, kiyafetlerin bol olacak deseydi. kabul eder miydin?

• istediigiyle istedigini yapabilme imkanını vermistim o-na, sadece benim kurallarıma da saygı duymalıydı, kendi kaybetti.

• bazilari imkanlari haketmiyor

• bu konuda çok fazla ayrı düşünce var kimisi kadınım güzel olmalı dikkat çekmeli der biri bakınca gurur duyar ülkemizde az olan bir düşünce diğer düşünce yapısı kadın kapalı olmak zorundadır düşüncesi hani hep tartışılan diğeride karışmak istemez ama çevredeki abazalara katlanamaz sahiplenme kelimesini sevmiyorum zaten konuda sahiplenmek değil aslında benim görüşüm aslında kadınlarda yapmıyor değil hani onu giyme bunla görüşme vs

1|0
    0|3
  • bonsai yada LSD kafası olduğundan şüpheleniyorum.

1|0
    0|3
    • dusunuyorum. yok yaaa. neden yaptiklarini aciklayamiyorlar bile. direk cevaplari iliskime yoneltiyorlar. hayir o kucucuk beyinleri yazsonu nisanlanacagimi soylesem. sevgilin godos mu der. teo bebegim. uzak durmak lazim bu takimdan.

• bir kadini turbana sokmak sevap sayiliyor biliyorsun degil mi?

• bilmem mi, neyseki o taraklarda bezim yok, bezi olanla da işim yok :)

• Senin sevgilin erkeklerin sana bakmasindan hoslaniyor yani? İyiymis..

0|2
    1|3
    • benim sevgilim beni nasil gorup, sevmis, ve begenmisse degistirmeye calismiyor.

• sahipleniyor işte seninkide soruumu yani

0|2
    0|2
    • sahiplenmek bu mudur? yaninda olmak degil midir? yardima ihtiyaci olunca yardim etmek degil midir? sahiplenmek bir insanin bedenini ortmek midir, arkadaslariyla gorusmesini engellemek midir? bakis acisi bu mudur?

• yanaklarindan optum.

• Valla ben her daim bakımlı çekici olmaktan yanayım. Kıskanması normal ama kimse kısıtlayamaz.

0|1
    0|3
  • bu sahiplenmek değil, sahiplenmenin bokunu çıkarmak. güncellemene katılıyorum.

0|0
    0|0
Yükleniyor...