Iddaa oynadin ve 100000 tl son mac. Staddasin o macta uzatmalar oynaniyor rakibin gol atmamasi icin sahaya iner misin? :)?

Oyle bir kupon yapmissin ki 100.000 tl son maca kalmis ve o mac sende statdasin. mac 0-1 ve ev sahibi bastiriyor belli ki bir gol gelecek. Rakip takim oyunu bir turlu sogutamiyor. Gol yerlerse kupon yaticak. Oyunu sogutmak icin o seyircilerin onunde sahaya atlayip oyunun sogumasini saglar misiniz?:)))

0|0
2|8

En İyi Erkek Görüşü

• kaleye bıle geçerım :)
    olmadı yangın alarmına basarım
    olmadı bomba ıhbarı yaparım

0|1
    0|0
    • Tom ve Jerry gibi sahne olur desene. :)

• Futbol teroristi diye Beyaz futbola cikar ahmet cakardan firca yersin )))

• hem 100 bın almışsın hem şöhret olmuşsun ıkı tanede ahmete çakıyorum offf tadından yenmez :))

Kızlar Ne Diyor 2

• Ben o sahaya atlarsam zaten oyun durcak, beni çıkarcaklar, üstüne bide ceza verseler değmez. Ama sahaya inmişken TD'yi pataklarım :)

0|0
    0|0
  • Saglarim atarim kndime sahaya 1 2 saniye icin 100.000 gitmesine goz yumamam :)

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• genelde o maçlarda o koduum gol hep olur ve sen ben o biz siz onlar hep tek maçtan yatar :D sahaya insen ne fayda güvelik güçleri alır götürür bir bokada yaramaz

0|1
    0|0
  • Adam başı 1.000 er lira 10 kişiye verir sahaya dalmasını sağlarım :D

0|0
    0|0
    • Peki sen onu yaptiktan sonra sans ya gol oldu. Para vericem dedigin kisiler seni ne yapar?))))

• Ev sahibi takim gol atcak bastiriyo ve sen bunu diycen :) bide garantisi yok ))) riski sevmen canindan onemli devil yaw :))))

• Usta hem burada fantazi kuruyorsun hemde işi yokuşa sürüyorsun :D kimdensin sen :D

• :p imkan olsa topu ali kacarım

0|0
    0|0
  • Nerden buluyorsunuz boyle sorulari abi :D 100.000 için değmez. en fazla lazer tutarim :D

0|0
    0|0
    • Değmezmi? Sen çok zenginsin herhalde

• 100000 tl vercem desem afrikada ormanda yasarsin degmez diyosun )))) saka saka )))

• :) yani ne bileyim 100.000 bitmeyecek bilara değil ki. Gelir duzeyimi bilmiyorsunuz ondan rahat konusuyorsunuz

• ne varsa atarım sahaya taraftarı bile provake ederim :)

0|0
    0|0
    • Taraftari provake etcek gucun varsa zaten 100000 in vardir :)))

• Hakemi taşlardım oyun duraklardı İddaa o kadar para veriyormu?

0|0
    0|0
  • inerim tabi be :D :D hol atıcak futbolcuya saldırırım :D

0|0
    0|0
Yükleniyor...